Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. (Gyors) Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. (Gyors) Mit tennétek a helyembe? Nem tudok dönteni! Mennék is meg nem is!

Figyelt kérdés

Jaj S. O. S. Gyorsan mert választ kell adnom! A barátom hivott főzésre tesói és a haverjai/barátai lennének ott! De úgy érzem hogy nincs kedvem menni! Mit tegyek?Azért mert szerintem nem érezném magam jól és félek!

Zavarba lennék!Nem nagyon járok én ilyen fözésekre sem!Azt se tom milyen az!Mármint igy velük!Ti mit tanácsoltok!Képtelen vagyok dönteni mennék is meg nem is!


2010. máj. 7. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
menj! :)
2010. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj.
2010. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nemrég én is így voltam vele,barátom hívott,nekem nem volt kedvem,nem bírom a családjának azt a felét de ők sem engem. de barátomnak fontos,nekem meg a barátom,így elmentem,egész jó is lett,és ő teljesen örült nekem:)ő is biztos mindent megtenne érted.:)
2010. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mit vigyek? (ha megyek)
2010. máj. 7. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
ne hagyd ki menj el!!!!jól fogod érezni magad hidd el
2010. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kenyeret
2010. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
júj ez volt velem is utálom azt a haveri táraságot de csak elmentem jó volt:) hát ha még nyitva a bolt vigyél valami inni valót
2010. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
így kezdődik egy gang-bang
2010. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
napiszar 4ver.:) Szerintem menj el mert javulhat a kapcsolat közted és a barátod családja között.Meg nem is lehet az olyan rossz:)
2010. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!