Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkeztem egy sráccal gumi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztem egy sráccal gumi nélkül, majd rá negyed órára egy másikkal, vele is gumi nélkül :S Lehet AIDS-es, vagy valami? :O

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 17:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
85%

én miért nem voltam ott?????

most komolyan...áhhh menyetek má a f*szomba, hogy felénk nincsenek ilyen libák, akiket következmények nélkül lehet tömködni...

tegyél már meg vmit légyszi:

legközelebb b/szhatnékod lesz nekem szólj először jó?!

édes istenem mik vannak...:S

2011. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
96%
ribanc
2011. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:17

nem olyan gyakori az aids betegség???

A legtöbb fiatal nem is tudja hogy hív fertőzött,és Magyarországon nem csökkent az hív fertőzöttek száma,sőt a fiatalok körében egyre emelkedik...Még mindig betegszenek meg ebben,nem is kevesen..

2011. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
65%
riherongy vagy, remélem elkaptál valamit! :)
2011. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Miért csináltal ezt? Hogy és hol??
2011. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
aha esélyes vagyrá büszke lehetsz magadra,:)
2011. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, hogy az AIDS a legkisebb gondod, azonkívül még százával vannak fincsi és kellemes nemi betegségek, sőt, ismerős csávó kapott olyan jó kis ázsiai betegséget, hogy a magyar orvosok nem is láttak még olyat. Utána vagy fél évig nyomoztak, mire sikerült megtalálni, hogy ki hozta "haza".


Elkaphatsz remek gombákat, herpeszt, és még ezernyi más nyavalyát. Jah, meg HiV vírust is, mivel az emberek legnagyobb része hosszú-hosszú éveken teljesen tünetmentes, akár 15, sőt, extrém esetben 20 évig is lappanghat, viszont az ember ez idő alatt is fertőző. Van olyan, akin "gyorsan" kijön, (hónapok alatt) de az átlagban évekig semmi nyoma, max egy véradáson kibukik.


De mondom, ne a HIV miatt aggódj, hanem inkább a gombák miatt. Majd ha folyik, meg viszket, és minden bajod van, akkor legközelebb gondold meg, kinek vágod szét a lábad védekezés nélkül. A gumi nem csak a terhesség, hanem a betegség ellen is remekül véd, ami a tablettáról nem mondható el...

2011. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Azért az AIDS főként a homokosok betegsége. Én nem mondom, hogy heteroként nem lehet elkapni (pláne ilyen kis mini-orgiákban) de azért annyira nem nagy az esélye. Hepatitis esélyesebb, ha nem vagy beoltva B-re (C-re nem lehet oltani tudomásom szerint).


26/F

2011. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

ma 17:29

te tényleg azt hiszed hogy homokosok betegsége az AIDS??

Akkor te piszok keveset tudsz róla..Azért mert a hatvanas években titkolták,és a homokosokra kenték,hogy ők a bűnösök,de sajnos ez nem így van..BÁRKI BÁRMIKOR elkaphatja..Ahogy előttem is írták.Sokan nem is tudják,hogy HÍV fertőzöttek,vagy lappang-e bennük valami nemi betegség...

2011. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

A homoszexualitás valóban rizikófaktora a HIV-nek annyira nem mondott hülyeséget. Viszont nem csak homoszexuálisok lehetnek HIV fertőzöttek, csak ők az aktus típusa miatt könnyebben elkapják.

Kérdező,az esélye megvan, viszont egy gombára, trichomonasra, herpeszre, szemölcsre, chlamydiára több esélye van, de sajnos akár HIV-et is kaphattál.

Nem vagyok az anyád, hogy beleszóljak abba hány férfivel vagy együtt, de ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor soha ne legyél többé óvszer nélkül együtt alkalmi partnerrel!

2011. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!