Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkeztem egy sráccal gumi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztem egy sráccal gumi nélkül, majd rá negyed órára egy másikkal, vele is gumi nélkül :S Lehet AIDS-es, vagy valami? :O

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 17:10
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
arra szeretnék még választ kapni hogy ha egyikünk sem AIDS-es és csak vele csináltam eddig és nem votl semmi bajunk akkor lehetünk azok? mert ugytudom az AIDS vér utján terjed legfőképp vagy sebek alapján és sehol sem volt sebe asrácnak meg nekem se.. meg ha egyikünk sem az akkor lehetünk azok?? :S nagyon félek :S
2011. márc. 27. 20:57
 32/41 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?:)

Nem lehetsz az.Ahhoz,hogy az legyél az egyikőtöknek annak kell lennie..mivel egyikőtök sem az,így nem lehetsz az.

2011. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és egy hülye lotyó :'( nagyon megbántam.. és az elöttem irónak nagyon szépen köszönöm a választ megnyugodtam :S
2011. márc. 27. 21:02
 34/41 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy egyik nem volt az? Lehet csak hordozó, máskor ismerd meg azokat akikkel együtt lötyögsz. De 17 évesen ilyen ribancot én beszarok... az én körzetembe bezzeg nincs egy se.
2011. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
akivel gumival szeretkeztem ő nem az mert évente voltak vizsgálatai és hát teljesen egészséges a vizsgálatok alapján mert az anyukája mindig elküldi meg ha gumival voltam vele akkor ő tőle alapból nem kaphatom el. a másik srác meg a barátom volt 1 évig és azóta nem feküdtem le senkivel meg ő sem és amikor jártun sokszor szeretkeztünk gumi nélkül és akkor voltam nőgyogyásznál és semmi bajom nem volt. most akkro ha ő sem az meg én sem és a gumis srác sem akivel gumival voltam akkor nem lehetünk azok igaz?? :S
2011. márc. 27. 21:08
 36/41 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a HIV-et elkapd a pasinak HIV fertőzöttnek kellett lennie. Csak úgy nem hullik az égből. Azonban egy sima vizsgálatból nem derül ki, hogy ki HIV-es,ahhoz HIV teszt kell, és azt csak vérből tudják megnézni.
2011. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
rendben és ha elmegyünk vérvételre kb mennyi idő múlva menjünk el? vagy már a vérkép most kimutatná hogy azok vagyunk vagy sem?
2011. márc. 27. 21:15
 38/41 A kérdező kommentje:
ja meg az biztos h én meg a volt barátom nem vagyunk azok. de ha a másik srácon akin gumi volt ő tőle nem tudtam elkapni semmit nem? mert az óvszer azért van hogy védjen az ilyesmi dolgoktól :)
2011. márc. 27. 21:19
 39/41 anonim ***** válasza:

azt írtad mindkettővel gumi nélkül szexeltél. Amennyiben védekeztél akkor nem lehet baj.

Amennyiben nem védekeztél, akkor 3 hónap múlva és HIV tesztet kell kérni, mert a sima vérkép nem vírusteszt, emelkedett értékek látszódhatnak, de az, hogy HIV vagy nátha, az nem.

2011. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
igen mert olyan ideges voltam meg aggódtam rosszul írtam véletlenül :) az egyikkel gumival szeretkeztem a volt barátommal pedig gumi nélkül.
2011. márc. 27. 21:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!