Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkeztem egy sráccal gumi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztem egy sráccal gumi nélkül, majd rá negyed órára egy másikkal, vele is gumi nélkül :S Lehet AIDS-es, vagy valami? :O

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 17:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
a hiv virus is elég gyakori, a gombát még ki lehet kezelni.. gombás fertőzés jelentkezhet allandó partner mellett is, ugy h senki nem csal meg senkit..
2011. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Miért álltál le kettőnél?Legközelebb a többszörösét javaslom és akkor az esélyed is nagyobb lesz, hogy elkapjál valamit.Ja és az a 15 perc szünet nagyon sok, próbáld meg 5 percenként.Hajrá!;)
2011. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2011. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

És miért azt mondod,hogy szeretkeztél?

Ez nem szeretkezés...

Jól megdugott mindkettő,te pedig aggódhatsz.Gratulálok!

2011. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
nah végülis az volt hogy szeretkeztem azzal a fiúval gumival.. de körülbelül csak fél percig tartott mert nekem fájt.. utánna 10 percre rá jött a volt barátom h elkérjen egy füzetet és tökre megkivántuk egymást és hát szeretkeztünk Gumi nélkül és egyikünk sem AIDSes meg semmi szóval azt szeretném megtudni most már kristálytisztán hogy akkor lehetünk azok vagy nem??? :S
2011. márc. 27. 20:38
 26/41 anonim ***** válasza:

A gumit miért írod nagy kezdőbetűvel?


Szóval Te azonnal kidobtad az ajtón a barátod, mert fájt, és azonnal nekiugrottál az exnek. Csodás. Gratula!

2011. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert kérdeztem anyukámat is és hát nagyon leszidott de aztmondta hogy nem lehetek az mert ha egyik fiú sem volt az meg az egyikkel gumit használtam akkor nem lehetek.. csak szeretnék biztos lenni bent :S valaki legyenszíves segíteni :S köszönöm
2011. márc. 27. 20:47
 28/41 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz az.

Sajnos,hallottam már olyanról,hogy az AIDS spontán mutáció

eredményeként is kialakulhat.

Ha nem is vagytok AIDS-ben szenvedők,de hordozzátok azt a gént,ami hajlamosít erre.Mivel ti olyan 14-18 évv körüliek lehettek,így valószínüleg hordozzátok a hülyeség génjét,szóval nagy esélyt látok arra,hogy beteg lettél:S

2011. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
az egyik fiúval gumit használtam. a másik meg a volt barátom volt és sokszor szeretkeztem vele és szedtem tablettát is és akkor sokszor gumi nélkül és sohasem volt bajom mert voltam nőgyogyásznál is még anno meg majd most megyek nyár elött. szóval az egyik fiú az 20éves volt és vele gumit használtam a másik 17 de vele nem és attól félünk h én meg a 17 éves srác lehetünk azok mert a 20évessel gumit használtam. a 17éves srác csak velem feküdt le eddig más barátnője nem volt meg énis csak vele feküdtem le eddig a napig. a másik srác csak fél percig volt.
2011. márc. 27. 20:55
 30/41 anonim ***** válasza:

Te annyira nagyon nagyon hülye vagy!!!!!!!!!

Kis libuska...sokan fognak még kihasználni az életben:(

2011. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!