Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni. El vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni. El vagyok keseredve. :\ szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hát úgy kezdődött az egész, hogy jártam egy sráccal, 2 hónapig. De a nagyobbik tesójával is jóban voltam, a legjobb barátom volt még régebben, mindent megbeszéltünk és 1x smároltunk is, elkapott minket a hév. Aztán ugye az öccsével mikor jártam mindig a haverjai cseszegettek, meg h végig mentem a családon stb.. de a barátom nagyon szeretett engem, és szakitottam vele mert nem bírtam. de nem csak ez volt az ok, hanem megismertem egy másik srácot, aki olyan édes volt, és meg beszéltük, hogy bulizunk majd, és élőbe is jobban megismerjük egymást, most pénteken buliztunk is, és elcsattant a csók. Nagyon jól csókol meg tetszik is. De a buliba ott volt a volt barátom és annyira részeg volt, és tudom, hogy miattam ivott:| és az út közepéről rántottam be mert jött az autó..:\ és azóta a volt barátommal nem is beszéltem, de akivel smároltam ő azóta is irogat nekem, meg minden, De nekem a volt barátom hiányzik. Olyan hülye vagyok.. mindig az kell akit nem kaphatok meg. Mit tegyek?
2011. márc. 28. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd mindkettőt. Ha annyira szeretnéd a volt barátod akkor nem csókolóztál volna mással. Ha meg a másik sráccal annyira jó lett volna nem hiányozna annyira a volt barátod. Gondolj bele lehet hogy cikáznál a 2 srác között, mert mindig a másik kell. Vagy gondolkozz el mégis kit szeretsz, vagy hagyd mindkettőt! :)
2011. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az utolsó előtti mondatod igaz lehet. Kor gondolom under 16. Ezzel amugy csak az az egyetlen bibi, hogy hamar át fogsz kerülni a ribi kategóriába a haveri és ismeretségi körödben.
2011. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz, szerintem is hagyd mind kettőt, nem ők kellenek neked, ha mindig érzed valamelyik hiányát. Próbálj találni valaki olyat, aki mellett tudod, hogy nincs szükséged másra.
2011. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van..:\ de nemtudom.:( most olyan nehéz.. am 17 éves vagyok. És ajh istenem.:( tök el vagyok kseredve, én nem vagyok ribi, én nem cigizek, nem iszok, most volt szinte az első barátom, mert az előtte lévők csak ilyen futó kalandok voltak.
2011. márc. 28. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a 17 éves kor sötét oldala és a szépsége is, tedd amit a szíved diktál, eddig is azt tetted, egy idő után úgyis átveszi majd az agyad az irányítást.
2011. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!