Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar még szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar még szexelni velem a barátnőm? = (

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vagyok együtt egy lánnyal, ő még szűz, én nem. És nem akar még velem lefeküdni, mert azt mondja, hogy még várni akar, meg még nem tud megbízni bennem 100%ig (minek ehhez bizalom, mégis mitől fél, mit csinálok, megölöm szex közben vagy mi? o.O) na mindegy én el is fogadtam egy darabig ok, legyen, de 1 hónap már sok :/ Ha meg felhozom, akkor már rögtön az van, hogy erőltetem, meg önző vagyok meg mittudomén... miért csak az számít, hogy ő mit akar, miért mindig hozzájuk kell alkalmazkodni, az én igényeim miért vannak leszarva? Persze ha lefeküdnék mással, akkor én lennék a hibás, ő meg a tök ártatlan... Mit csináljak, hogy meggyőzzem? :/

Amúgy még mielőtt mondanátok: nem csak szexelni akarok vele, szeretem is, de a szex is fontos!!!

17/F


2011. márc. 28. 19:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:

tudod nekünk ez nem csak tolni a lukat, azzal fekszünk le főleg először, akiben megbízunk és szeretünk. 1 hónap sok...szerinted.

erőltesd nyugodtan, ott fog hagyni. ha szex nélkül nincs kapcsolat, akkor annak nincs sok értelme...

2011. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:

Hát márpedig szex nélkül nincs hosszútávú kapcsolat...

Egyébként meg mire kell ez a nagy megbízás, most komolyan mitől féltek, mit fog csinálni a srác?!

2011. márc. 28. 19:56
 3/66 anonim ***** válasza:

légy vele türelmes,neki ez lesz az első.A lányoknál ez teljesen más.Azt szeretné ha minden jól sikerülne és hogy ne csak 1 éjszakára kelljen neked.Legyél vele sokkal megértőbb és türelmesebb.Én sem feküdnék le veled 1 hónap után:) sőt..szerintem a legtöbb RENDES lány sem :)

szóval nyugi.

2011. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
73%

az én barátom nem szűz eddig mégis fél évet kibírt velem szex nélkül és szeret...

hány éves a barátnőd megkérdezhetem?

szerintem egy lánynak ez többet jelent, és neveléstől is függ...ha belenevelték hogy pl 16 alatt ne merje, akkor nemhinném hogy menne neki (igen msot amgamat hoztam példának...)

14/L

2011. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 Moszuke ***** válasza:

te aztán értelmes tag vagy hallod.. még, hogy szereted..

ja.. hihető..

2011. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%

Irigylem a barátnődet-.-


remélem hamar észbe kap.

2011. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
-.-' 1 hónap az neked sok? hát az nem sok . Ha szeretnéd tényleg, akkor elfogadnád azt amit ő akar.
2011. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

"Én sem feküdnék le veled 1 hónap után:)"

:D Honnan tudod? :D


15 éves amúgy.


És jó, nem az a hú de nagy lángoló szerelem, de az szex nélkül nem is lehet... de tetszik, meg jó fej, meg jól néz ki, szóval minden adott hozzá, hogy szeressem, kivéve a szex :P

2011. márc. 28. 20:02
 9/66 anonim ***** válasza:
Szex nélkül nincs HOSSZÚTÁVÚ kapcsolat. 1 hónap neked mitől hosszú? Jobban is járna az a lány, ha szakítanál vele és keresnél egy ribit, aki már az első randin szétteszi neked a lábát.
2011. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

"Ha szeretnéd tényleg, akkor elfogadnád azt amit ő akar."


1 hónapja azt csinálom amit ő akar, szóval erről ennyit... ó nem fogadja el azt, amit én akarok.

2011. márc. 28. 20:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!