Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar még szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar még szexelni velem a barátnőm? = (

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vagyok együtt egy lánnyal, ő még szűz, én nem. És nem akar még velem lefeküdni, mert azt mondja, hogy még várni akar, meg még nem tud megbízni bennem 100%ig (minek ehhez bizalom, mégis mitől fél, mit csinálok, megölöm szex közben vagy mi? o.O) na mindegy én el is fogadtam egy darabig ok, legyen, de 1 hónap már sok :/ Ha meg felhozom, akkor már rögtön az van, hogy erőltetem, meg önző vagyok meg mittudomén... miért csak az számít, hogy ő mit akar, miért mindig hozzájuk kell alkalmazkodni, az én igényeim miért vannak leszarva? Persze ha lefeküdnék mással, akkor én lennék a hibás, ő meg a tök ártatlan... Mit csináljak, hogy meggyőzzem? :/

Amúgy még mielőtt mondanátok: nem csak szexelni akarok vele, szeretem is, de a szex is fontos!!!

17/F


2011. márc. 28. 19:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Ha értelmeset nem tudsz írni, akkor nem muszáj egyáltalán semmit. Köszi!
2011. márc. 28. 22:25
 42/66 anonim ***** válasza:

Erre való a tabi, hallottál már róla? - helyes. tömjük tele szegény 15 éves lányt mindenféle hormonokkal. miért nem gondolsz te a védekezésre? létezik gumi is. Hallottál már róla?

hogy is nyerheted el a bizalmát? beszélgessetek sokat. nagyon sokat.közös programok..stb. először ezek kellenek, nem a szex!

te mindent megdugnál ami mozog?!

rám közel fél évet várt a barátom, pedig elmúltam már 15.. és hidd el, sokkal jobb volt úgy, hogy megbíztam benne, ismertem, odafigyelt rám, és tudtam hogy szeret. a szex egy hatalmas kötelék fiú és lány között, főleg ha az az első valamelyik félnek.

szerintem gondolkodj el rajta h képes vagy-e várni rá..

2011. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

A gumit utálom, nem lehet érezni benne semmit :S

Amúgy ok már elmondtátok, hogy fontos, hogy megbízzon bennem, ezt mondjuk nagyjából értem is. De igazán megbízhatna bennem most is, én nem akarok neki semmi rosszat :(

2011. márc. 28. 22:35
 44/66 anonim ***** válasza:
Ja, oké. Gumi kizárva, mert szegény kisfiúnak az úgy nem kényelmes. Világos, hogy akkor inkább a 15 éves gyerek mérgezze magát tablettákkal. Te aztán nagyon érett vagy.
2011. márc. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező utolsó hozzászólásodnak gratulálok:S

Persze a lányoknak könnyebb tabit szedni 15 évesen, mint neked gumit húzni 17évesenS:

Tudod mennyit árthat a tabletta ilyen idős korban? Nincs kialakulva a csajszi hormonrendszere. Lehet a menstruációja sem rendszeres. Így akarod hogy tabit szedjen?

és ha netalántán megunod őt pár hónap után? Akkor majd benne lesz, hogy ő miatta vettem rá magam a tabi szedésére. Amúgy volt olyan ismerősöm aki korán kezdte el a tabit szedni(16évesen)annyira tönkretette a szervezettét a hormon, hogy nem lehet gyereke. Akkor megint másik bnőm 2évig szedte a fogamzásgátlót, már 1,5éve próbálkoznak és nem jön nekik a baba. Megéri ennyi szenvedés egy kaland miatt?

Amúgy is te 17 vagy a csaj 15 úgysem ő lesz a feleséged, lehet hosszútávú sem lesz ez a kapcsolat. De ha szerencsétlen csaj mégis belemegy a szexbe veled, legalább annyi becsület és tisztesség legyen benned, hogy gumit húzol arra a pár alkalomra. Az meg hülyeség, hogy nem lehet benne érezni semmit. Vegyél extra vékony gumit és érezni fogod. Ennyi. Mindenre van megoldás. Csak te ezt a 17 éves fejecskéddel még nem méred fel:S

2011. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

... persze, ha ennyire veszélyes lenne, akkor nem árulnák a tabit bakker.


Még egy kérdés: OK, nem akar velem lefeküdni, ezt mondjuk akkor elfogadom, de azért valahogy kielégíthetne igazán, nem? Mármint szájjal, kézzel, valahogy, ez olyan nagy elvárás? :/ Ha már nem akar lefeküdni velem...

2011. márc. 29. 12:12
 47/66 anonim ***** válasza:

persze, ha ennyire veszélyes lenne, akkor nem árulnák a tabit bakker.


Tudtad, hogy 16 év alattiaknak elvileg nem adható ki, 16 és 18 év között pedig szülői hozzájárulás kell? Tájékozódni is szoktál néha, vagy csak a pofád jár mindig?

2011. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van. ha más nem vedd rá arra, hogy csinálja kézzel, de akkor te is viszonozd neki. Mutasd meg neki, hogy milyen jó érzés.
2011. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
én viszonoznám neki ha hagyná :S
2011. márc. 29. 13:42
 50/66 A kérdező kommentje:
meg ha lenne mit viszonozni...
2011. márc. 29. 13:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!