Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar még szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar még szexelni velem a barátnőm? = (

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vagyok együtt egy lánnyal, ő még szűz, én nem. És nem akar még velem lefeküdni, mert azt mondja, hogy még várni akar, meg még nem tud megbízni bennem 100%ig (minek ehhez bizalom, mégis mitől fél, mit csinálok, megölöm szex közben vagy mi? o.O) na mindegy én el is fogadtam egy darabig ok, legyen, de 1 hónap már sok :/ Ha meg felhozom, akkor már rögtön az van, hogy erőltetem, meg önző vagyok meg mittudomén... miért csak az számít, hogy ő mit akar, miért mindig hozzájuk kell alkalmazkodni, az én igényeim miért vannak leszarva? Persze ha lefeküdnék mással, akkor én lennék a hibás, ő meg a tök ártatlan... Mit csináljak, hogy meggyőzzem? :/

Amúgy még mielőtt mondanátok: nem csak szexelni akarok vele, szeretem is, de a szex is fontos!!!

17/F


2011. márc. 28. 19:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna szűz csajjal összejönnöm, igaza volt az egyik haveromnak :/
2011. márc. 28. 21:14
 32/66 anonim ***** válasza:

Hát barátom, nem tudom hogy te hol élsz. Remélem ott hagy, és gyorsan megjön az esze. Még szép, hogy nem fekszik le veled 15 évesen. Én, 18 éves vagyok, de én sem feküdnék le senkivel sem 1 hónap után, mert 1 hónap semmi.

Te nem szereted, egy darab lyukként kezeled, aki két lábon jár,és nem tiszteled. De majd vissza sírnál egy ilyen lányt x idő múlva. Remélem találkozol valami üszkös ribanccal, azt elkapsz tőle valami kankót, ha már ennyire fontos neked a szex. Igen, egy kapcsolatban fontos a szex, de nem a legfontosabb, főleg nem 1 hónap után.

18/l

2011. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mit kell félni a szextől? Te fiú vagy, bár nem vagyok fiú, de neked nem járt fájdalommal az első. Neki járhat, mert csak magába enged téged. A másik meg, amit itt említettek, hogy lelkileg sokkal fontosabb mint testileg. Mert ez örökre meghatározza az életét, hogy kivel élte át az elsőt. És nagyon megfogja bánni, hogyha veled lefekszik. Ne haragudj, de nem úgy tűnik, hogy te többet is akarnál tőle, mint szex. Amúgy meg, szűz lánnyal miért lenne baj kezdeni? Inkább meg kellene becsülnöd, hogy nem járt benne keletről nyugatra mindenki. Hogy bízzon meg benned? Úgy hogy nem erőlteted, és udvarolsz neki. Amit elvileg kellene. És ha már elértetek egy bizonyos szintet, akkor sem feltétlenül durr bele a közepébe, hanem petting. De úgy érzem, hiába való bármit is mondani neked, mert te úgyis azon vagy, hogy a szex igen is fontos, és nem kell tőle tartani, és így úgy amúgy.

Az előző voltam, 18/l

2011. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már, ezt a kérdést nem is a gyerek írta ki, hanem a farka :D
2011. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim válasza:
Te nem érezhetsz sokat iránta, ha nem vagy képes várni rá. Én is úgy voltam, 15 évesen kezdődött az első komoly kapcsolatom, és sokat várt rám a barátom. Néha ő is kiakadt a vége fele már, de várt rám. És megkapott. És igaza van mindenkinek aki azt mondta, hogy egy lánynak teljesen más. Ha olyannal történik meg először aki nem érdemli meg, az nagyon mély és rossz nyomot hagyna bennünk. Amúgy azon akadtam ki a leginkább amit a haverod mondott. Teljesen igazad van abban, hogy fontos a szex, de nem egy 15 éves lánynak az 1 hónapos kapcsolatában. Meg neked de erről kéne szólnia. Ha tényleg szereted, azzal tudod a leginkább bebizonyítani, ha vársz rá.
2011. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
Aha szóval minél kevésbé akarom a szexet (vagyok erőszakos) annál hamarabb lesz szex? omg sose fogom megérteni a csajokat :O
2011. márc. 28. 21:37
 37/66 anonim ***** válasza:

Igazt van a haverodnak! Hagyd ott a francba és mindenkinek jobb lesz, neki, mert talál helyeued valakit aki tud várni..

Neked mert találsz magadnak egy lyukat akit szétdughatsz!

Ja és senki nem említette a terheséget...attól is paráznak a lányok, de te úgyse érted miért...mert te fiú vagy.

2011. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:

Ebből a válaszodból jött le teljesen, hogy neked nem kell másra ez a lány, mint hogy megdugd, egy trófeának. Nem tiszteled, nem tekintesz rá nőként. Te még egy ribancot sem érdemelsz meg, inkább egy guminőt, az mindig készen áll.

18/l

2011. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:

"Ja és senki nem említette a terheséget..."


Erre való a tabi, hallottál már róla? :P


18/L most itt nem tudom bebizonyítani, de hidd el, nem csak arra kell (kellene).

2011. márc. 28. 22:04
 40/66 anonim válasza:
nálad nagyobb barmot még nem b*szott az ég -.-"
2011. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!