Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar még szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar még szexelni velem a barátnőm? = (

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vagyok együtt egy lánnyal, ő még szűz, én nem. És nem akar még velem lefeküdni, mert azt mondja, hogy még várni akar, meg még nem tud megbízni bennem 100%ig (minek ehhez bizalom, mégis mitől fél, mit csinálok, megölöm szex közben vagy mi? o.O) na mindegy én el is fogadtam egy darabig ok, legyen, de 1 hónap már sok :/ Ha meg felhozom, akkor már rögtön az van, hogy erőltetem, meg önző vagyok meg mittudomén... miért csak az számít, hogy ő mit akar, miért mindig hozzájuk kell alkalmazkodni, az én igényeim miért vannak leszarva? Persze ha lefeküdnék mással, akkor én lennék a hibás, ő meg a tök ártatlan... Mit csináljak, hogy meggyőzzem? :/

Amúgy még mielőtt mondanátok: nem csak szexelni akarok vele, szeretem is, de a szex is fontos!!!

17/F


2011. márc. 28. 19:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 15 éves. Akkor minden tiszteletem az övé, sok korabeli kislánnyal ellentétben ő legalább tudja, hogy egy 15 éves gyereknek még nem a szexelés a dolga.
2011. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
ó=ő XD
2011. márc. 28. 20:04
 13/66 anonim ***** válasza:
100%

kb. B*Zdmeg :D nem minden 15 éves olyan hogy 3. nap után lefekszik veled.


kár hogy nincs több olyan lány mint ő.

2011. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, mik vannak... ezek a nők, hahh! Még hogy nem hagyja magát szűzként 15 évesen megdugatni valami nyomoronc kis trógerral, aki nem bír ki egy hónapot anélkül...hallatlan! Érzelmek? Empátia? Mik azok? Elvégre ez a 21. század, már megtehetjük, hogy ostoba üres senkiként éljünk, és minden felelősséget másra hárítsunk. Egyértelmű: nem érdemel meg téged, szakíts vele most! Keress egy olyat, akinek megfelel valami tesztoszteron és manipuláció hajtotta bábu. De ami a legfontosabb: védekezz!! Nem kéne, hogy több legyen a hozzád hasonlókból...
2011. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:

Nem való még neked barátnő.

Apróságnak tűnhet neked, de nem olyan apróság: az első szex bizony maradandó nyomot hagy a lányokban, az egész szexuális életét befolyásol(hat)ja. Ha elkapkodjátok, nem úgy sül el ahogy a lány szerette volna, bizony aze egész szexuális életét befolyásolhata negatív irányba.

Másrészt pedig egy hónap nem sok idő. Ha már 8-10 hónapja együtt lennétek és azt mondanád sok idő nem vitatkoznék.

Ne haragudj, de szerintem ez az 1 hónap kb. még az ismerkedés időszaka kellene hogy legyen, főleg ilyen korban.

Látszik, hogy neked a lyuk a fontos és nem más.

A barátnődnek viszont van esze és remélem kitart amellett, hogy még vár!! Ráértek még.

Az pedig, hogy szereted vagy tetszik két különböző dolog. Ha pedig őszintén szeretsz valakit képes vagy rá várni.


15/L

2011. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
Jajj most itt jöhetnek a nagy elvek, hogy empátia meg mittudomén, de tökmindegy mit magyarázol, a szex akkor is fontos! És nem csak nekem, nem kell itt a szentet játszani kthxbai
2011. márc. 28. 20:19
 17/66 A kérdező kommentje:

A lyuk IS fontos... de más is, csak a lyuk nélkül nem lesz teljes érted? :P

Egyébként meg nincs mitől félnie, én nem vagyok szűz, tudom, hogy működnek a dolgok!

Nem értem ezt a bizalom baromságot :S

2011. márc. 28. 20:20
 18/66 anonim ***** válasza:

Igenis fontos az empátia...és nem tudom, te milyen világban élsz, de az 1 hónap szerintem még a huszonéves férfiaknak sem sok idő, nem fogy neked.


Őszintén remélem, hogy észbe kap a barátnőd minél hamarabb és szakít veled, mert látszik, hogy te másra sem gondolsz csak magadra és arra, hogy mi a jó neked! Önző vagy, ennyi. Ha nem így lenne, nem erőltetnéd ennyire.

És itt csak a véleményünket írtuk le, de te kioktatsz és leoltasz mindenkit, mert hogy neked van igazad. Senki nem mondta, hogy nem fontos a szex, de vannak más fontos dolgok is és erre szerettünk volna rávilágítani..de már látom, reménytelen eset vagy.

Ha pedig sor kerül a szexre, tégy egy szívességet és védekezzetek. Nem kell több ilyen hülye, önző ember, mint te vagy, akinek még a véleményét se mondhatja el az ember anélkül, hogy ne szólna vissza...

15/L

2011. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Elmondhatod a véleményed, de attól még nem lesz igazad... ha én önző vagyok, akkor ő is, mert ő is csak azt nézi, mi fontos NEKI... ennyi.
2011. márc. 28. 20:24
 20/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem játszom a szentet, inkább a normálisat, te meg vagy az alja. Szerintem azt sem tudod, mit jelent az empátia... Azt meg remekül mutatod, hogy hárítod másra a felelősséget, csakhogy te te vagy, nem pedig más. Attól, hogy sokan mások is ilyen csőlátású állatias parasztok, nem jogosít fel arra, hogy büntetlenül te is az legyél. Ilyen baromiegyszerű dolgokat kéne felfogni, nem pedig játszani a felnőttet alkalmatlanul.


"Egy férfi attól férfi, hogy mennyire tudja késleltetni az élvezeteket."

Te még kisfiú vagy.

2011. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!