Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy féltékeny legyen megtegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy féltékeny legyen megtegyem?

Figyelt kérdés

A barátomat, vagyis még úgy nem mondtuk ki,hogy tényleg járunk,de sokat találkozunk,és már volt pár dolog köztünk :D

Na szóval őt szeretném picit féltékennyé tenni,mert a hétvégén házibuliba volt,és láttam egy pár képet ahol egy csajt fogdos,meg a csaj írt egy levelet nekem,hogy milyen jó volt a barátommal bulizni..jól esett...:/

Lehet nem szép dolog féltékennyé tenni,de nem érdekel most:D

Van egy srác,akivel még előtte voltam,nem sokáig pár hónapig,de nagyon féltékeny rá:D már akkor is féltékeny ha csak beszélek vele. És gondoltam,h akkor hétvégén elmegyek azzal a sráccal bulizni..Nem akarok vele semmit olyat csinálni(szex:D) csak bulizni,ha már ő is bulizott.


Szerintetek nagyon megharagudna? vagy mit szólna szerintetek hozzá? :D


2011. márc. 29. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem úgy ahogy van felejtsd el ezt a féltékennyé tévős dolgot:) nem jó az :)

mond meg a srácnak h zavar h más csajjal bulizik,meg mittom én :D beszéljétek meg,azt járjatok normálisan :D hajráxd

2011. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hááát én nagyon megharagudnék!

De azt tudom magamról h a barátnőmet nem csalnám meg SOHA!!

Szóval a bulikon is értelmesen viselkedek tudom h hol a határ olyankor :D.

De azt mondom h menj el csak kérlek ne bánd meg mármint ne igyál annyit és ne csald meg :)!

2011. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny, tuti megharagudna. Egyszerűbb lenne, ha tisztáznátok a helyzetet, hogy mi is van köztetek, meddig az addig. És akkor lenne mihez tartani magatokat. A leckéztetés nem a legjobb módszer.
2011. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én kidobnálak a srác helyében egyből....ha féltékeny vagy, akkor mondd meg egyenesen a szemembe, hogy ez meg az bánt téged, de ez az ovis módszer hogy most akkor féltékennyé teszel te is....ez szánalmas, 5 évesekre jellemző....ezért nálam repülnél


21/f

2011. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!