Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magzat elmehet attól, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magzat elmehet attól, ha sokat ülök meleg vízben, vagy ha sokat iszok?

Figyelt kérdés

Az exbarátommal hosszú idő után újra találkoztunk és nagyon megkívántuk egymást. Neki az jön be, hogy gumival csináljuk, mikor elmegy leveszi, megtörli és kis idő múltán ismét behelyezi. Akkor nem is gondolkodtam, de már elkezdtem félni. Lehetek terhes ettől?

Egyre több fiatal kismamát látok az utcán vagy filmekbe.

Ha terhes lennék és sokáig ülök melegvízbe attól elmegy a magztat? Vagy ha iszok? Kérlek válaszoljatok, mert nagyon félek!!


2011. márc. 29. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapban kerülni kell a melegvizes fürdőzést, én úgy tudom, mert attól tényleg elmehet. Miért nem szedsz gyógyszert? sokkal egyszerűbb, nincs macera, meg para sem, és még a vérzést is beállítja napra pontosan...
2011. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Normális vagy??

Iszol ? Persze legyél alkoholista és akkor tuti elmegy a baba,és nem lesz többet gondod ilyennel mert nem kellesz majd senkinek alkoholistán!:S

2011. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Neki az jön be"

Gratulálok. Neki az jön be, te meg majd mész a hóbortja miatt abortuszra. Megér ez neked ennyit? Szánalmas.

Egyébként nem, nem vetélsz el tőle. Max retard gyereked lesz.

2011. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok alkoholista lenni, csak annyi kéne, hogy ne maradjak terhes, mert még nagyon nem kéne a gyerek. Ha valakinek van valami más módszere, az is jó lenne.
2011. márc. 29. 22:21
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném, hogy beteg legyen a gyerek, de abortuszra se akarok menni, nehogy a szüleim megtudják.
2011. márc. 29. 22:23
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen ettől lehetsz terhes kicsi az esélye,de azért van...

A meleg vízről én is halottam már.......

2011. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Pedig házi módszer nincs. Azzal vagy a gyerekben teszel kárt, vagy magadban.

De még az se biztos, hogy terhes vagy.

72 órába nem vagy benne?

2011. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer veszélyes dolog normálisan kell óvszert használni és kész....
2011. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
korod? csak utána tudunk segíteni...
2011. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A magzat akkor fog elmenni, ha elmész abortuszra...
2011. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!