Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magzat elmehet attól, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magzat elmehet attól, ha sokat ülök meleg vízben, vagy ha sokat iszok?

Figyelt kérdés

Az exbarátommal hosszú idő után újra találkoztunk és nagyon megkívántuk egymást. Neki az jön be, hogy gumival csináljuk, mikor elmegy leveszi, megtörli és kis idő múltán ismét behelyezi. Akkor nem is gondolkodtam, de már elkezdtem félni. Lehetek terhes ettől?

Egyre több fiatal kismamát látok az utcán vagy filmekbe.

Ha terhes lennék és sokáig ülök melegvízbe attól elmegy a magztat? Vagy ha iszok? Kérlek válaszoljatok, mert nagyon félek!!


2011. márc. 29. 22:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A 72 órán sajnos már túl vagyok. Eleinte eszembe se jutott, hogy gond lehet, de most már nagyon félek. 21 éves vagyok.
2011. márc. 29. 22:30
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

első vagyok...úristen, ha tudom, hogy ezért kérdezed, nem írtam volna...én meg azt hittem, épphogy félted a babát és meg akarod óvni

én is 21 vagyok és fel nem foghatom, hogyan lehet ennyi idősen ennyi eszed?

először is, hogy miért nem védekezel normálisan, ha nem akarsz gyereket

másodszor: hogy jut ilyen az eszedbe, hogy házilag elvetéltesd magad? meg akarsz halni? ha elvetélsz, azzal ugyanúgy kórházba kell menni és egészségügyi kaparást végeznek utána...tehát ugyanott vagy! tudod, miért? mert bele halhatsz... nem vagyok orvos, de azt hiszem vérmérgezés lehet az eredménye egy ilyen akciónak


másfelől...biztosan terhes vagy vagy csak bepánikoltál és beképzelted magadnak? végeztél tesztet?

2011. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
akkor kelett volna gondolkodnod mikor odatartotad a ....! rengeteg nö szenved mert nem lehet gyereke te meg azon vagy hogy megöld.undoritó vagy
2011. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Régebben úgy hallottam,hogy néhány napon keresztül annyit kell inni hogy hányjál,persze ha ennyire egyszerű lenne,valószinüleg senki nem kényszerülne abortuszra.
2011. márc. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Még nem biztos hogy terhes vagyok, de nem mertem elvégezni a tesztet.
2011. márc. 30. 20:34
 16/18 anonim ***** válasza:

régebben én is így csináltam az exbarátommal.

visszagondolva ja, para, mert rajtalehetnek a kis hímivarsejtek. hálistennek nem lett belőle baj.

a mostani barátommal is így csináljuk. de az nem lenne nagy baj ha terhes lennék mert szeretem és tőle akarok gyerekeket :) <3

19L

2011. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
pennyroyal tea..........
2011. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, kár, hogy nem lehet kapni :D
2011. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!