Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feledni a régit csak egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feledni a régit csak egy új kapcsolattal lehet?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a ti véleményetekre.Ez csak szóbeszéd vagy van benne igazság?
2011. márc. 30. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szóbeszéd, lehet egyedül is. Tapasztalat.
2011. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom az, hogy igen.

3éves kapcsolat után olyannyira kivoltam bukva, hogy szinte úgy éltem mint egy zombi másfél hétig, nem ismertem saját magamra, soha nem voltam ilyen. Persze autómatikusan és kényszeresen nekiálltam gyorsan keresni valakit (tudom hogy ez így nagyon hülyén hangzik, de akkor arra volt szükségem) és másfél hét után sikerült is. Kihúzott a szarból, teljesen elfelejtettem az exemet. Hálás voltam a srácnak. Persze a kapcsolat nem tartott tovább 2 hónapnál, mondjuk teljesen függetlenül attól hogy én most őt milyen céllal is kerestem.

De régebbi előző kapcsolataimat is csak úgy tudtam lezárni, amikor jött a következő, mert a következő mindig többet nyújtott és mellette rájöttem hogy a régiért kár sírni.

Egyszer voltam úgy, hogy nem kerestem mindjárt utána valakit vígaszul úgymond, na azt a csávót nem is felejtettem el egy jó ideig.

2011. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is alkalmaztam már ezt a módszert és valóban könnyebb felejteni.

Viszont az is igaz, hogy nem túl etikus dolog a sráccal szemben, hogy csak felejtésre használjuk.

Nekem legalábbis még sosem származott hosszú kapcsolatom ilyen ismerkedésből.

2011. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül, de én személy szerint nem igazán szeretném, ha valakinek a búfelejtője lennék. Előbb felejtsem, aztán jöjjön hozzám.
2011. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyedül könnyebb.
2011. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj, ne! nyugodjon meg a lélek, és az új szerelemre tisztán várjon! - ne bosszúból. Az nem jó, és a következőt lealázza...


"Akartam látni szép hullásodat

S nem elhagyott némber kis bosszuját,

ki áll dühödten bosszu - hímmel lesben, "

Ady

[link]

2011. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bix ***** válasza:

és isten a 8. napon megteremtette az alkoholt:)


egyébként kell valami ami lefoglal. én az edzést találtam meg. febr elején volt egy éve, 6 évig voltunk együtt...fájt, sz@r volt, aztán elkeztem terembe járni, és azon kívül hogy levezettem a feszültséget eredményes is lett:) le kell foglalni az agyat, a testet, másképp pörög és olyan dolgokra fókuszál amiken már úgyse tudsz változtatni.

2011. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!