Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagy hátrány a fiúk szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy hátrány a fiúk szemében? Vagy nem? Lent

Figyelt kérdés
ha egy lánynak átlag testalkata van, esetleg kicsit husibb, de csak egy kicsit, és hozzá nagy, de kerek segge van?
2011. ápr. 1. 19:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ez én vagyok :D
2011. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
akkor jól nézel ki.:D
2011. ápr. 1. 21:03
 23/27 anonim ***** válasza:
a lánynak a képen nincs valami kerek segge. inkább laposnak mondanám. nekem nem tetszik. az alakja sem
2011. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 crawenn ***** válasza:
Embere válogatja. Felejtsd el a görcsös megfeleni vágyást. Legyél az aki lenni akarsz, ne másoknak akarj megfelelni, abból semmi jó nem szokott kisülni.
2011. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ezt a képet már belinkelte egy 15 éves lány, és akkor is azt mondtam, hogy nagyon szép!
2011. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ilyen?


[link]

2011. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Igen hatrany! Mindenkeppen tökeletesnek kell lenni egy Nö testene, nem is ertem hogy gondolod.

Ha a Ferfiank is tökeletesnek kell lenni, akkor a Nö se akarjon mas lenni.

2011. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!