Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen a bolygón miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a bolygón miért nincs egy olyan pasi se aki normális ÉS jóképű?

Figyelt kérdés

Miért van veletek mindig valami defekt? Nem azt mondom hogy tökéletes ember kéne, de miért kell valamivel mindig elrontani mindent ami lehet volna?


(A jóképű- persze relatív)


2011. ápr. 5. 12:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hát akkor sosem fogunk összetalálkozni, mivel a "hazudósokat" vonzod, de nekem így belsőre-gondolkodásra tetszel.. :D

Mint mindenki másnak is.


Amúgy jó hogy leírtad konkrétan, mert én a kérdés alapján teljesen másra gondoltam. Mondjuk egy olyan világban ahol a marketing a fontos, nincs min csodálkoznod.

Sok szerencsét Kishölgy!

2011. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Képzeld én is pont arra vágyom, hogy ne kelljen mindig megfelelni, utána járni, néha csak úgy ellenni napi pár órát, de az eddigi barátnőim még a heti 3-4 órát is néha soknak találták, merthát nekik sok tér kellett, amibe én nem tartozok bele. Meg, hogy ellehessen hülyülni a csajjal, csak úgy lazán ellenni. Meg, hogy ne rinyáljon mindegyik, hogy túlzásba viszem a szexet, amikor egy óra után nyöszörög, hogy ő már nem birja, én meg még bele se kezdtem, közbe meg neki orbitális orgazmusai vannak.

Lám a tökéletes nő se létezik...

2011. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ja igen, az annyira jó tud lenni, amikor csend van mert egyik se szólal meg és mégse zavar.Életemben 2 lányra néztem igy vagy 20 másodpercen keresztül.Amúgy meg attól, hogy nem olyan mint te, nem kell elitéld a másikat és pláne ne emeld a magaslatokba a másikat, mert annál nagyobb lesz a csalódás neked, mikor kiderül hogy ő is emberből van.


30F

2011. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

nem pont 20másodperc hanem ilyen 10perc nekem, de mindegy :P

"magaslatokba emelem" mert ilyenkor csak ő számít a világon, egyetlen számomra és persze hogy csak egy emberért rajongok olyankor, ezt másképp nekem elképzelhetetlen. Azért van az hogy eleinte próbálom megérteni ha teljesen más mint én, de ezt hosszútávon úgy tűnik nem tudom csinálni :/ lehet leszbikusnak kéne lennem :D

2011. ápr. 5. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!