Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen a bolygón miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a bolygón miért nincs egy olyan pasi se aki normális ÉS jóképű?

Figyelt kérdés

Miért van veletek mindig valami defekt? Nem azt mondom hogy tökéletes ember kéne, de miért kell valamivel mindig elrontani mindent ami lehet volna?


(A jóképű- persze relatív)


2011. ápr. 5. 12:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Tudok gondolkodni, és én is csak feltételesen írtam ezt, de abból, ahogy egy pasit gyakorlatilag defektesnek nevezel a kérdésedben, sajnos nekem ez ugrott be elsőként. Sajnálom, ha megbántottalak, nem állt szándékomban sértegetni, de az itt tapasztaltak alapján azt hittem megint egy "csitri" van felháborodva.

A kérdésedre a válasz, -már ha megengeded- én is ilyen helyzetben vagyok/voltam, de erre nincs okos válasz... Ha mást mutat, mint ami, vagy máshogy láttatja magát, és ezt szereted meg, abból valószínűleg csak csalódással tudsz kiszállni, vagy próbálkozni, hátha mégis érdekes lesz..

2011. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Akkor írok némi csavart a dologba, csak hogy ne legyen túl egyszerű. Ezek a pasik (mert a fenti kérdésem tul.képp nem csak a legutóbbi srácra vonatkozik) mind engem találtak meg. Úgy értem, nem én "választottam" ki őket, hanem ők engem. Ezért nem értem. Mármint ezt a "kitalált ideális pasi" témára írnám.
2011. ápr. 5. 13:23
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván van ilyen, csak nem állok szóba veled, mert ostoba liba vagy :)
2011. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Kisherceg85 válasza:
:D
2011. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Tanulj már meg fogalmazni :)
2011. ápr. 5. 13:28
 26/34 anonim ***** válasza:
Ne kenődj el. Főleg ne legyél szkeptikus és pesszimista. El jön a nagy Ő, majd mikor éppen nem számítsz rá. Akkor nevetni fogsz azon, amin most keseregsz.
2011. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Miért te tökéletes vagy? Nagyon kétlem. Nincsenek kicsit túl nagy elvárásaid? Jüképű is legyen, rendes is, gazdag is, az ágyban is über jó, s izé, meg mizé...Menj már magadnak. Ennyire nem lehetsz elszállva.
2011. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Miért nincs ezen a bolygón olyan csaj, aki csinos ÉS értelmes?
2011. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 koltt ***** válasza:

Én is pontosan ugyanezt érzem mint te csak én minden emberrel kapcsolatban, ezen a bolygón miért nincs egy normális ember, rajtam kívül, mert én teljesen normális és tökéletes vagyok. Miért van mindenkivel valami defekt?

Ha te is tökéletes vagy mint én, akkor írj egy privit.


Remélem kiérződött az irónia a szavaimból.

2011. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
De én nem írtam azt hogy tökéletes lennék, most nemtudom miért ezzel kell jönni. Nem kell hogy "über" jó legyen az ágyban -bár az se lenne rossz :D - és főleg nem érdekel hogy gazdag-e vagy nem. Nekem annyi kéne hogy legyen érdekes, lehessen vele beszélgetni, meg hogy együtt tudjunk úgy lenni hogy nem kell beszélni, csak együtt lenni, ketten. Meg hogy legyen rám ideje - itt most napi/ kétnapi 2-3 óráról van szó. Ezek nem olyan nagy elvárások szerintem.. de biztos megint én tévedek :/
2011. ápr. 5. 14:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!