Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek hülyének, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek hülyének, amiért nekem inkább egy okos, de átlagos srác kell, mint egy helyes, de belülről csúnya?

Figyelt kérdés
Múltkor beszélgettem a barátnőimmel, mondták, hogy összeszednek nekem valami helyes pasit, én úgyis szép vagyok. Én erre, hogy inkább legyen okos, jó fej, mint nagyon helyes, de persze azért bűnronda se legyen. Ők meg fogták magukat, és kinevettek. Miért?
2011. ápr. 8. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak miért nem lehet mailt írni? :S

Vissza dobja a rendszer... ilyen pechet! Valami meg agyarázhatatlan erő tart távol a normális lányoktól még a neten is? :D:D


Nem hiszem el!


16/f

2011. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom se álom férfi. Sokan néztek is, hogy ezzel? De tojtam bele, az a lényeg, hogy EGYMÁSNAK megfelejtek, nem a külvilág felé kell villogni!
2011. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10%
Én komolyan ha 20 év alatti tesz fel valami kérdést azt automatikusan törölném. Kis idióta tipikus csitri kérdések. Amit majd idővel a legtöbbjük kinől.
2011. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam kis tipikus csitrinek, már bocsánat. Lehet, hogy 14 éves vagyok, de nem mindenki olyan, mint a velem egyidősek 80%-a.


A sok "terhes lehetek-e" kérdéshez képest az enyém nem is baromság, mert azok tudják, hogy a válasz úgyis igen, ha nem védekeznek rendesen.

2011. ápr. 29. 13:43
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Te rendes lány vagy!A barátnőid meg egyszerűen hülyék!Ne hallgass rájuk! Igazad van!Légy azzal akivel szíved szerint lenni akarsz és ne hallgass mások véleményére!Én se vagyok a legszebb pasi a világon és szenvedek is miatta mivel a szerelmemnek valószínüleg én megfelelnék de mások előtt meg szégyellne....Pedig azért nem vagyok olyan rút félre ne értsd....Amúgy a tiéd felett lévő kérdést (ebben a kategóriában) én emeltem ki,majd ha gondolod írj rá valamit. Üdv! 21/F
2011. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

amikor én voltam tini miért nem voltak ilyen lányok a környezetmben? :( kérdező és az egyik kommentelő is, én tanultam, ronda sose voltam, igaz nem vagyok egy adonisz, de mindig magas voltam, meg szal elfogadható külsejű, tanultam mert tudtam hogy tovább akarok majd tanulni, sikerült is bejutni egyetemre, és mindig szerettem volna egy értelmes barátnőt akinek nem azok a bunkók kellenek akik ott cigiznek meg bandáznak meg szemétkednek azokkal akik gondolnak a jövőre és tanulnának...

igy kimaradtam a tiniszerelemből :S

azér néznek hülyének mert nem vagy trendi, de ez jó, biztos vannak manapság is olyan srácok mint én voltam. csak hivd fel magadra valahogy a figyelmüket. és ne félj akár többször is, és bátoritani őket, mert tuti azt fogják gondolni hogy mivel kezdeményezel, ribi vagy mint a többi. szoval csak bátran beszélgess a kiszemelttel, legalább nektek jöjjön össze :)

22/f

2011. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet, mert akibe szerelmes vagyok nem mondható túl szépnek, de nem is a külsejét néztem, adtam neki egy esélyt, és a belső szépsége miatt teljesen oda vagyok érte! És az a normális, ha minden fiúnak adsz esélyt. Nem a külső alapján ítélsz. :) Szerintem legalább is..
2013. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy ítélkezek a monitor mögül látatlanból,de a barátnőid a leírás alapján felületes plázacicáknak tűnnek,akik megérdemlik,hogy egyszer koppanjanak egy általuk helyes pasi miatt.Szerintem ezért röhögtek ki.

Off:Különösebben nem érzem magamat szépnek,most mégis van egy számomra iszonyatosan jóképű barátom,akinek úgy tetszek,ahogy vagyok és még belsőre is klappolunk.Ha jól nézne ki,de annyi esze lenne,mint fél marék degenerált molylepkének,akkor persze,hogy nem járnánk.

2014. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!