Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van igy nála? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van igy nála? Lehet ezen segiteni? Ez mitől függ?

Figyelt kérdés
a barátommal még nem feküdtünk le, de besézltünk már a szexről, ő19 én18vagyok, és aztmondta hogy baj van a teljesítményével, nemértettem. majd kifejtette hogy túl hamar elmegy, bár az előző csajával havonta 1x ha együttvolt. lehet ez ellen tenni? ha velem pl. rendszeresen él majd nemi életet akkor ez változik majd igaz?
2011. ápr. 10. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Erre egy jó módszer van: stopper a kézbe és go! Mérje le, mennyi idő alatt megy el, és lassan próbálja emelni a hosszt.

Mi is szakadtunk, mikor egyik tanárunk ezt így kijelentette, de nagyon is sok igazság van benne.

2011. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rendszeres nemi élettel és kellő segítséggel (vagyis a TE segítségeddel) simán kezelni tudjátok a dolgot, ne izgulj! :)
2011. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!