Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Most őszintén, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Most őszintén, melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

1. Aki kicsit gyámoltalan, bénácska, rossz felfogóképességű, játsza a butát, hogy nem ért ehhez vagy ahhoz, ettől ti úgy érzitek, hogy okosabbak vagytok nála, és ez imponál.

VAGY

2. Aki nem nyavalyog folyton, hogy nem ért ezt vagy azt, talpraesettebb, életrevalóbb, jobb felfogó képességű.


Én azt tapasztaltam, hogy sokszor inkább azt a csajt választanák, a pasik (az 1.) aki melett férfiak lehetnek, szóval kicsit gyámomltalanabb a csaj.Ez így van?


2011. ápr. 11. 15:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:12


Igen, én is pont erre gondoltam.

2011. ápr. 11. 15:19
 12/18 anonim ***** válasza:

2.


A hülye p.csákat utálom.

2011. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 dag ***** válasza:
mind kettő!
2011. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mindkettő jöhet. A barátnőm most a kettő keveréke, de azért jól néz ki :)

Szeretem, ha taníthatom, de azt is, ha ő tanít dolgokra.

Mindig férfinak érzem magam mellette, nem attól függ, hogy milyen.

2011. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én elég értelmes vagyok, és ez általában imponál a srácoknak. Azt nem szeretik, ha valaki irányítani akarja őket, vagy dominál felettük. Ettől elvész a "férfiasságuk". Valószínűleg azzal kevered a dolgot, hogy egy buta lány mellett nem esik nehezükre igazi férfinak lenni, de ettől még nem vonzó, ha valaki hülye. Nyugodtan lehetsz értelmes, csak meg kell hagyni bennük azt az érzést, hogy ők irányítanak, ők a vezetők, ők a férfiak, és úgy nyert ügyed van.

20L

2011. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

- en szereny rendes kedves de okos csajokat kedvelem foleg mernokoket fizukusokat programozokat ect etc :D


22f

2011. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2., csak azért ne essen át a ló túloldalára sem!
2011. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2
2011. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!