Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondtam egy lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam egy lánynak, hogy nagyon tetszik és járnák vele. De hogy tovább?

Figyelt kérdés
Amikor megmondtam neki azt mondta nemtudja meg,hogy hirtelen jött..... Bízhatok valami jó ba ?!
2011. ápr. 14. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha utána meg is csókoltad,akkor igen,egyéb esetben nem.
2011. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nem volt a legokosabb lépés... teljesen normális volt a válasz. A nők máshogy működnek... szerintem az a legfontosabb, hogy ne tűnj nagyon izgatottnak, várj 1-2napot, aztán beszélj vele valahogy, mintha mi sem történt volna. Találkozgassatok. Ha szóba hozza, akkor nyilván nem szeretne tőled semmit. Ha viszont szép lassan ki alakul valami, akkor király. Sok sikert!
2011. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Hülye nákolós paraszt. "járnák" meg "jó ba"? Amikor elmondtad neki, akkor is ilyen szavakat és hangsúlyt használtál? Nem csoda, hogy nem akar tőled semmit. De ugye azért a gumicsizmát levetted előtte?
2011. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hagyni kne az ilyeneket kialakulni és nem a szavakra bízni.
2011. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

meg az a legjobb ha egyszerűen úgy alakul, nem pedig mint hivatalos levelekben: "Ön járna velem?" x')

úgy értettem hogy ismerd meg eléggé, mikor tudod ott van minden ami kell akkor kérdezd meg szépen hogyan is álltok..

2011. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!