Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy tapadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy tapadnak ram a legjobb pasik. De "csak" annyi a baj, hogy baratsagbol?

Figyelt kérdés

Most epp 2 ilyen van: az egyik tavkapcsolatban el, de sosem csalna meg sose a baratnojet, viszont minden aron velem akar logni, hogy ne unatkozzunk... A masik pedig bejelentette, hogy utazzunk el egyutt tavasziszunetelni (neki is van baratnoje, de neki mar nincs szunete, es azert nem vele lesz). Akarmilyen hihetetlen, de biztos vagyok benne, hogy nem akarnak tolem semmit, viszont en kepes lennek belejuk esni.

Egyes fiuk miert szeretnek ennyire lanyokkal logni, es ti milyennek neveznetek az ilyenfajta lanyt? Nem vagyok se csunyacska, se leszbikus...


2009. márc. 2. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem Te az tipikusan olyan lány vagy, akire csak(legalábbis eddig) barátként tudnak nézni. Gondolom vagányabb vagy mint a lányoknak a többsége, nem fakadsz sírva ha letörik a körmöd és beválallsz egy fárasztó túrát is...


Ez egyrészről jó, hiszen megismered a világot a másik nem szeméből is, rengeteg tapasztalatot gyűjthetsz. Nekem is sok fiú haverom van és hihetetlen, hogy ugyanazt a dolgot Ők mennyire másképp értelmezik, mint mi lányok.


Maradj olyan amilyen vagy(majd jön a nagy szerelem is), de törkedj arra, hogy még nőiesebb legyél és nem kell mindig Neked lenni a "férfinek". Néha kifejezetten kedvelik, ha szorul beléd némi elesettség, és Neked is jól jön egy fárasztó nap után, hogyha tényleg úgy bánnad veled, mint ahogy elvárhatjuk azt egy fiútól.


Ha rosszul láttam a helyzetet, esetleg belemagyaráztam dolgokat, ne haragudj! Remélem azért egy picit tudtam segíteni.


-Vivi(17)-

2009. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

kb igazad van. eddigi legdurvabb "bokom" amit egy sractol kaptam az az volt, hogy "majdnem pasi", es mindezt csupan szeretetbol moondta, hogy kifejezze hogy milyen "cool" vagyok... =(

Csakhogy belulrol igencsak torekeny vagyok es varok egy NOI szerepre egy normalis parkapcsolatban. (Az eddigiekben kb anya voltam.)

csak nem tudom, hol kezdjem el, es egyaltalan hol rontom el. megjatszani magam nagyon nem akarom..

2009. márc. 3. 00:02
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi idős vagy?

Próbálkoztál már társkereső oldalon?

2009. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

:) És biztos nem kavarog a srácok fejében néhány gondolat a hármasozásról?

Viccet félretéve, az hogy távolságot tartanak lehet hogy jobban adódik abból hogy van barátnőjük, mint a te szemlyiségedből. Haverkodj szingli pasikkal :) (lehetőleg heterókkal)

2009. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

az egyik lany rettento feltekeny, bar nem mutatja ki nekem (elvileg barantok vagyunk), de tudom rola.

Megnyugtato, hogy legalabb o latja bennem a not:)

2009. márc. 3. 22:11
 6/12 A kérdező kommentje:
11:57: 21 vagyok, es nem, meg nem probaltam a tarskeresot.
2009. márc. 4. 02:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem rontasz el és semmin sem kell változtatnod. Nekem az összes komolynak mondható kapcsolatom ilyen lánnyal volt és így is kezdődött. Mármint barátkozással. Mondjuk nekem nem volt szükségem "anyukára" ez igaz. Aki meg cicababa volt és beszélgetni, együtt mozogni, mint két igazi barát nem igen lehet vele, annak gondolom tudod mi lett a sorsa:)
2009. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak üzenem, hogy ritka ha valaki ennyi idős nő létére ennyire jól látja a dolgot, okos és még tapintatos is:)
2009. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán ideje lenne kipróbálni a társkeresőket. Ajánlom a Randihelyet: ott lehet látni is, ha megnéznek. Tegyél fel egy korrekt jellemzést magadról, és arról, kit keresel. És azért kellő óvatossággal fogadd az ajánlatokat... és persze keress te is.
2009. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Félsz az együttléttől, a csalódástól, meghittségtől.

Nem vagy lelkileg érett a párkapcsolatokra.

Valószínüleg nagy szíved van ahhoz hogy összetörjön és ezt nem tudatosan, de próbálod elkerülni. Mivel Te is csak barátként gondolkodsz magadról, ezért olyanokat sodor eléd az élet aki ezt látja benned. Lehet hogy bizonytalan vagy a nőiességedet illetően is, ez is gátlásokat okozhat, amivel a szimpla barátságba menekülsz. Ha viszont nővé válsz, lehet hogy megváltoznak majd a kapcsolataid minőségei.

2010. jan. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!