Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

barátságból szerelem? Mennyire tartós?

(most jöttem össze nem rég, egy nagyon jó barátommal kit én kicsit többnek gondoltam már 5éve) nagyon jól megvagyunk, de mennyire lehet tartós szerintetek?


2009. okt. 11. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
A szüleim is így jöttek össze, 20 éve házasok.:D:D
2009. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szerelem legjobb barátságbol lehet,de forditva nem nagyon mukodik mert egyik fél mindig tobbet akar!Sokat jelent számodra o?Probáljátok meg,lehet,hogy beválik;)
2009. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha nálunk is beválna úgy mint a szüleidnél:):)
2009. okt. 11. 21:13
 4/10 A kérdező kommentje:
én már 5éve szeretem, csak most mondtam ki neki. neki mindig volt valakije és mindig a legjobb barát szerepét töltöttem be számára. Nyáron elég közel kerültünk egymáshoz, sokat beszélgettünk és nagyon jól elvoltunk. most 2hete vagyunk együtt. mit jelent számomra?:) Az egész életemet, nélküle nem tudom magam elképzelni. kérdezte mit érzek iránta, annyit mondtam hogy nem tudom elmondani, mert nincs rá szó hogy mennyire szeretném:)
2009. okt. 11. 21:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy a gyors válaszért:) továbbiakat is várok:)
2009. okt. 11. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem hiszek a fiú-lány barátságban,mert az egyik fél mindig többet akar.Nekem a középiskolában sok lány barátom volt,és mindegyik tetszett.
2009. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem h van ilyen .. ha sokat taliztok, sokat mentek sétálni, moziba, összeülni egy kis ivászatra, vagy csak simán dumálgatni, előbb utóbb az egyik fél ezt úgymond 'megelégeli' és előjön azzal a témával h mi lenne ha járnátok .. nekem volt már ilyen.
2009. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és nem jött össze?
2009. okt. 12. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
De össze jött a dolog, együtt is voltunk fél évet, de aztán én szakítottam mert kihűlt köztünk a szerelem.
2009. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
őszintén, én csak azzal a lánnyal barátkozok aki bejön nekem.. és sztem sok fiú így van ezzel (vagyis szerintem :P )
2010. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!