Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kiscsaj, aki egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kiscsaj, aki egész egyszerűen "megmentésre szorul"! Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Alig múlt 15, és kicsit butuska. Korosztályában nem találja a helyét, mert voltaképp nem divatkövető, és nem az az átlagos tizenéves, ami persze nem baj, csak ugye emiatt sokan kinézik, csesztetik.

Inkább olyan aranyos, aki ki akar tűnni a többiek közül. De, mivel butus, nem nagyon lát kiutat.

Na erre, nemrég találkozott egy huszonéves bagázzsal. Ők befogadták, mert zenei ízlés stimmel, meg mert látták, hogy nem akar tizenévesek közé kerülni, ki akar törni köztük.

Mivel elég butus, ezért befolyásolható is, vagy legalábbis belevihető olyan dolgokba, aminek nem látja az igazi, mögöttes célját. Most velük van, felveszi a stílusukat (beszéd, egyebek), ami kicsit komikussá teszi - azt hiszi, hogy most emiatt nézik ki mások, kortársai, pl. - mert éretlenek, de voltaképp azért, mert mesterkélt az egész csaj.

Mivel rájöttek, mennyire befolyásolható, ennek a bagázsnak a férfitagjai egytől-egyig dugnak vele, szopatják (mármint, szó szerint), magasztalják, de a háta mögött kinevetik.

Ő meg belemegy, mert ez olyan felnőttes dolog, szerinte. Nem veszi észre, hogy ugyanúgy kihasználják most a huszonévesek, ugyanúgy "k*rvának használják", ahogy a tizenévesek használnák, vagy használták ki.

Ugyanúgy, mint a tizenévesek, csak ők okosabban, tapasztaltabban.

Teljesen el van vakulva, azt hiszi, hogy Ő most felnőtt, és ez a felnőttlét velejárója, hogy végigkúrja több huszonéves.

Szerintetek mit csinálhatok? Ráadásul a folytonos okoskodása, arroganciája annyira eltorzítja, hogy kezd nagyon elegem lenni Belőle.

Nem barátnőm, haverlány, de elég tragikomikus, amit művel.

Persze az agyhalott szülei meg mondogatják: Nagyon helyes, hogy érett gondolkodású, felnőtt férfiakkal van, azok nőként bánnak Vele, nem viszik bele rossz dolgokba. Rémisztő.


2011. júl. 4. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezi a hülyéje nem mindegy?
2011. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak sajnálom. Jobb lány lehetne belőle.
2011. júl. 4. 13:54
 3/14 qmen ***** válasza:
Bőven elég ha a saját szerettedért/szeretteidért teszel, felelsz... Ő így járt.
2011. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez az ő baja, senki nem születik butuskának, csak bebeszéli magának, hogy ez a jó, így kell csinálni.Szerintem nem kell beleszólnod, nem vagy senkije hogy megmonnd ezt neki, és úgysem hinné el, csak sértődés lenne belőle. Majd pár év múlva megbánja :)
2011. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt FÉRFI nem kezeli NŐként a 15 évest.

Egy érett férfi gyereknek látja, nem pedig nőnek.

Még a huszonakárhány évesek is, max. ők kapnak az alkalmon és kihasználják. (az idősebbek is megteszik ha olyan az illető)


Vagy megmondod neki őszintén, nyíltan, nyersen, hogy mi a valóság.

Vagy hagyod abban amiben van.

2011. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Töltsél vele sok időt , beszélgess és törődj vele. Az embernek alapvető szükséglete az , hogy tartozzon valahova , pl valaki így lesz drogos , mert az a bizonyos közösség befogadja. Mutass neki egy más utat , hogy hova tartozhatna...
2011. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13:58as vagyok , vagy az amit írtam , vagy mond el neki kőkeményen amit gondolsz
2011. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én magányos farkas típus vagyok, soha sem akartam sehova sem tartozni, mindezek ellenére van jópár haverom, barátom, bár mind-mind különböző stílusúak.
2011. júl. 4. 14:01
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves reinkarnaci!

Én is ilyen voltam, mint te: szívemen viseltem mások sorsát. Aztán rávilágítottak: éppen elég a saját problémámmal törődnöm, nem kell mások gondját is magammal cipeljem.

Sajnálatos dolog, ami történik vele. Ha nem hallgat rád, én a helyedben otthagynám.

És sajnos a szülei is elég rosszul állnak a dologhoz. Vannak ilyen szülők. Több dologból tevődik össze az ilyen.

Szóval 1.-re próbálj meg vele beszélni; aztán ha nem megy, akkor hagyd!

Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig még nem jöttél volna rá: Mindig a saját dolgoddal törődj, csak saját magadra és érdekszférádra koncentrálj. Általában a nagylelkűségből véghezvitt tettek okozzák a legnagyobb problémát az életben, nem szabad beleavatkozni.
2011. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!