Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Mit csinálhatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annie3 kérdése:

Miért lehet ez? Mit csinálhatnék azonkivül, hogy nem gondolok rá (ami úgysem menne)?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig ha at expasimra gondolok,elkezd fájni a hasam és elfog a hányinger. Egyszer ki is dobtam a taccsot.
2011. jún. 10. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
valahogy tereld el a gondolataidat. Olvass, menj társaságba, moziba,stb. Ne ülj otthon és sajnálkozz.
2011. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Egy pontban beszúródotta hasam ha rá gondoltam. Olyan fura,hogy fizikailag is fájni tud. a hányinger miatt meg nem is tudtam enni,12 kg ot fogytam.Az a baj,hogy nem lehet ellene tenni semmit. Erre nincs gyógyszer.Csak egy másik pasi. Meg hát az idő
2011. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De basszus hiába mondjátok, ezt nem lehet elfelejteni. Mit elfelejteni? elfelejteni nem is lehet, esetleg azt, hogy ne dobja ki a taccsot, ha rágondol.Velem több, mint fél éve szakított a barátom, és még mindig minden percben rágondolok, sajnos túlzás nélkül. Elromlott a látásom, a lábam tiszta viszeres lett, és mindig hányok. Ez van, elmúlni nem fog, és az idő nem segít, csak egyre rosszabb. Az elején én még jobban éreztem magam.

fuck yeah

2011. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

3. nak igaza van.Nem lehet elfelejteni,nyilván csak...hát nálam helyettesiteni lehetett,meg az is javitott valamit a helyzeten,hogy alig találkoztunk és mivel én a szakitásunk után még próbálkoztam,végűl elküldött a... :(

Amugy 5 éve szakitottunk,azóta voltam már szerelmes és sokmindenen átmentem. Mégis ha találkozunk,felkavar és hányingert kapok megint. De jó ez igy,meddig fog akkor tartani? Örökre?

2011. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De nem veszitek észre, hogy ez a helyettesítős dolog baromság? Már elnézést, de embert helyettesíteni nem lehet, és ha valaki úgy szakít veled, hogy te szerelmes vagy belé, akkor az maga a pokol. Ez olyan, hogy tudod, hogy szereted, de mégis kénytelen vagy a saját érzelmeidet megerőszakolni, és erőszakkal befolyásolni, hogy már pedig én akkor sem fogom őt szeretni, közben jól tudod, hogy szereted, és fogod is, de nem baj, mondd azt, hogy nem..

Én nem tudom egykönnyen elfelejteni az első szerelmemet,hiába próbálom. Ez van.

Inkább az újrakezdés híve vagyok, láttam már egy közeli ismerőst, akinél tökéletesen működött.

2011. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is az embert,inkább az érzést helyettesitem.Vagyis nrm tudom. Ha Y ra gondolok,akkor X et el tudom felejteni arra az időre legalaábbis
2011. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!