Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig? (lent)

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok !:):)



Van egy 15éves(16lesz párhónap múlva) szűz lány, és egy 22éves srác.

Kb mennyi ideig "kell" várni a szexel?


TUDOM,hogy ez mindenkinél más,meg hogy milyen a kapcsolatuk,mennyire szeretik egymást,meg hogy ha tényleg szerelmesek akkor bármeddig várnak.


2011. ápr. 15. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
1 max 2 év
2011. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-365 napig lehet várni tovább nem szabad mert felborul a világ rendje!
2011. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minimum fél év kapcsi, annál rövidebb kapcsolat nem érdemli meg, hogy a csaj oda adja magát. Majd utólag bánhassa, hogy egy jött mentnek adta, de már nem tehet ellene, szóval csak okosan.
2011. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátom 17 én 15/L és több mint fél éve vagyunk együtt. És én nem mondtam h nincs szex, sőt már mondtam hogy lehetne. De még nem tettük meg. (szüzek vagyunk)
2011. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 16,5 voltam, mikor összejöttem a barátommal (akkor 18 volt), és 1 évet vártam. Több, mint 3 éve vagyunk együtt... Nincs olyan, hogy mennyit "kell". Amikor a lány is tiszta szívéből szeretné, ha már egy csepp félelem sincs benne, szerelmes a srácba, és a srác is belé, és biztos benne, hogy nem csak emiatt van vele a srác. Pl. a barátomnak az elején mondtam, hogy nekem még idő kell, hogy kész legyek rá, és onnantól kezdve SOHA nem kérdezte, hogy mikor akarom már, soha nem próbálkozott, hanem megvárta, míg azt mondtam, most akarom. Akkor érdemes szerintem, ha úgy érzi a lány, hogy akkor se bánná, hogy megtörtént a dolog, ha a srác másnap otthagyná... Tehát ha minden áron akarja, semmi kétség nincs benne, és úgy érzi, egész életére szép emlék marad.

20/L

2011. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

"1 max 2 év"


A f.szom se várna addig, szó szerint és átvitt értelemben se.

2011. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

1-2 év? :D

azért egy 22éves srácnak kín szenvedés :DD főleg ha nem szűz :D


amúgy max 2-3hónap :)

2011. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!