Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha egy lanyt utasitanak el es igy?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elmondtam egy olyan sracnak, hogy tetszik, akinek meg soha nem volt senkije. De o erre nem mondott semmit, es azota miota tudja ezt, folyton mas lanyokkal van es viccelodik veluk, en meg mintha nem is leteznek.
2011. ápr. 17. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel neki csak zavarba hoztad. Hány évesek vagytok? Amúgy nem gáz, legalább megpróbáltad:) Sokkal cikibb amikor azt kérdezgetik, hogy rámnézett és kölcsön adta a tollját amikor neki kifogyott, szerintetek tetszem neki?:D


L/19

2011. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked semmiképpen sem ciki, nem tehetsz róla, hogy bejön neked, de esetleg neki nem vagy az esete, bár az alapján amit írtál, hogy tulajdonképpen hergel téged és féltékennyé akar tenni más lányokkal, az alapján nem lennék meggyőződve arról, hogy nem kölcsönös a szimpátia, viszont elég gyerekesen viselkedik ez a fiú. Biztos, hogy kell neked?
2011. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elégé éretlen, gyerekes viselkedés. Illenék legalább valamit reagálni. Valószínű azt gondolja, hogy megbántana, ha egyenesen elutasítana. Pedig becsületesebb lenne.
2011. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meglepődött és megijedt. Beszéld meg vele, hogy akkor most mi is van. Ne várj egy tapasztalatlan gyerektől egyből profi hozzáállást.
2011. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En 18 vagyok, a srac meg 19.

Nem erdeklodik felolem, meg semmi, de megis ahogy eszrevesz feltunoskodik. A legjobb baratnomnek multkor odakialltott, hosz szia XY, engem mintha nem is ismerne, nekem nem is koszont. Es szamomra az a furcsa, hogy a csaj azt mondta, hogy neki ritkan koszon, csak akkor ha velem van; es mondta, hogy nem tudja miert koszont neki a srac igy.

2011. ápr. 17. 12:51
 6/7 A kérdező kommentje:
De pont aza heoyzet, hogy en se vagyok olyn tapasztalt.
2011. ápr. 17. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Elkövetted azt a hibát amit a tapasztalatlan lányok elkövetnek.

Kapituláltál,pedig a fiú semmit nem tett ezért,se bók,se virág,se hízelgés,mivel nem igényelte hogy megadd magad.A behódolásod felesleges volt,és ha azt hiszed hogy egy vallomás megváltoztatja egy olyan fiú hozzádállását aki nem érez irántad semmit,akkor nagyot tévedsz.

Tanulj a hibából hogy többé ne kövesd el :

1.Csak olyannak mondd hogy tetszik,aki akar is tőled valamit.

2.A könnyű prédának nincs értéke.

3.A vadászpuskát a vadász viszi,nem a nyúl.

2011. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!