Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most szerelem első látásra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem első látásra, vagy mi volt?

Figyelt kérdés

voltam egy háromnapos nyelvtanfolyamon külföldön. első látásra megtetszett a (férfi) tanár.. jó fej volt, helyes is.. az első nap eltelte óta egész nap csak rá gondoltam, és a 2. 3. napon sokat foglalkozott velem, mindig sokat dícsért, csak velem beszélgetett külön, álllítólag másoknak is dícsért.. az utolsó nap megkérdeztem az e-mail címét, hogy "just practise english", de azt mondta hogy nem adhatja meg mert ha mindenkinek megadná akit csak tanít akkor 100 és 100 levele jönne szóval nem..


aztán most itthon kinyomoztam a tljes nevét, és bejelöltem facebookon...

ez most nagyon gáz? az e-mailes, meg hogy bejlöltem??


és van még egy baj...

hogy én 14 éves vagyok ő meg 29......


2011. ápr. 17. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
felejtsd el :S:(
2011. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!