Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy az első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az első szerelem örökké tart? Nálatok ez igaz?

Figyelt kérdés
Azért vagyok rá kíváncsi, mert szerintem lehet benne valami, mivel én 6.-ban szerelmes voltam egy fiúba, és most 10.-es vagyok, és még a mai napig sokat álmodok vele, pedig nem is szoktam úgy gondolni rá... Az álmomnak meg az a lényege mindig, hogy szeretjük egymást, és amikor belesúgott valamit a fülembe, akkor igazából éreztem a melegségét, azt, hogy bizsereg mindenem és, hogy menten össze fogok esni... Lehet, hogy csak azért van ez, mert azóta én nem jártam senkivel, és senki nem tetszett nekem úgy igazán? El fog ez múlni?...
2011. jún. 9. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tart örökké.
2011. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben nem. Azért vannak kivételek.
2011. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én első szerelmemet (16 voltam most 30 vagyok) még most is szinte minden nap megnézem az iwiwen, pedig már családja van. Igen, szerintem felejthetetlenek.
2011. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Nálam nem tartott örökké szerencsére. A második szerelem az igazi. Minden nagy szerelem nyomot hagy persze az emberben, de én például úgy gondolok az első szerelmemre, mint egy régi jó ismerősre, vagy egy volt osztálytársra, akivel sok közös emlékünk van. Szerelemmel már nem tudnám szeretni.
2011. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem tart örökké,de sose fogod elfelejteni. Nem lesz olyan éles az emléke 10-20 év múlva,de mégis különleges titkos helyen tartogatod a szíved mélyén...az összes első szerelmet,akiket mind másért szerettél,vagy szeretsz..
2011. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!