Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők elérték az egyenjogús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők elérték az egyenjogúságot, miért nem kezdeményeznek a férfiaknál?

Figyelt kérdés
A nők mára elérték hogy egyenjogúak legyenek a férfiakkal. Akkor kérdezem én, miért nem kezdeményeznek ők is bátran egy férfinál? Vagy esetleg az egyenjogúgágból csak a szép, kellemes dolgok kellenek? Az olyasmi dolgok mint pl már nem mert? Szerintem a 21.-dik században, már elnézést a szóért, ne azon sz.rozzunk hónapokig hogy most ki lépjen a másiknál! A nőknek is tessék megemelni formás feneküket és MEGMOZDULNI egy férfiért! Hiszen ő nekik is ugyanannyi beleszólási joguk van az egészhez. Akkor meg mit kell ezen vacakolni, rágódni hogy "Nem, nem akarok lépni, de várjunk csak, inkább mégis!" Igenis tessék felvállalni a NŐKNEK is, hogy nekik is aktívan tenni kell egy kapcsolatért, valamint felkészültni rá hogy hülyét csinálnak magukból egy férfinál ha annak nem kellenek. Ugyanis a férfiak ezt mindig felvállalják ha leszólítanak egy lányt. A tököm tele van már ezzel az udvarlós, kéregetős, vadászat hülyégekből... Kérek véleményeket!
2011. jan. 15. 19:01
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
62%
Nem azért kell a pasiknak kezdeményezni mert az úgy nekünk könnyebb, hanem mert a nők elvárják a férfitól, hogy férfias legyen, és ehhez hozzá tartozik, hogy megszerzi magának amit akar, vagyis a nőt!
2011. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
72%

Tudod az emancipáció olyan dolgokról szólt, mint munka, szavazójog stb. Nem a szerepcseréről. Semmi köze a szerelembeli dolgokhoz. Nekem mint nőnek jól esik az az érzés, hogy a férfi hódít meg, neki szintén jó. Akkor minek kezdeményezzek, ha ez tesz boldoggá?

Várhatod nyugodtan,hogy a nők kezdeményezzenek, aztán ne felejtsd el megnézni a tökös haverjaid arcát, akik élvezik a férfi szerepet.

2011. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:

kérdező igazad van :D bár én szeretek vadászni :D jó érzés ha sikerül :D főleg ha olyan amire nem számítottam :D hát még ha a célpontnak pasija van :D háhá :D [tudom parasztság és ha ismerem a csávót stb akk nem is csinálom :D de am állati jó érzés :D]

de igen egyen jogúság ezzel is jár :D

am az hol nőies hogy lapít mint .. ?:D sehol :D


19F

2011. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
77%

Most őszintén, mit vársz a nőktől? Elég, ha megnézed a mostaniakat: a házimunka már fúj, sütni-főzni is utálnak, de a pénzköltés, kényeskedés bezzeg megy nekik.

Igazából egyébként szerintem nem egyenrangúság van, hanem a legtöbbjük már felsőbbrendűnek hiszi magát nálunk.

2011. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:

2. hszelő :D mint mondottam vadászni jó :D de néha van hogy jobb ha a nő is csinál vmit :D értsd: ha már tényleg annyi lenne hogy csak ki mondják a dolgot :D nem ? mi azzal a baj ha nem a hapi kezdi pl :D


19F

2011. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszitek, hogy egy nő csak lapít, amikor ti küzdötök érte? jó esetben ez macska egér játék. Mindig többet akarsz, ő mindig többet enged,észen kell lenni, hogy ne tartson prűdnek és unjon bele a dologba, de ne is tűnj ribancnak. A legnehezebb fenntartani az érdeklődését, hogy mindig megkeressen, várja, hogy újra lásson és élvezze azt,hogy meghódíthat. Ez is épp olyan aktív részvételt kíván. Sajnálom, ha nem volt ilyenben még részetek, ez a legcsodálatosabb dolog a világon..
2011. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

felsőbb rendű :D hmm ebbe van vmi :D ez az a fajta akit a kemény csávók akit az 1ik hszelő említ :D jól meg .. aztán lapátra teszik :D szép kis felsőbbrendűség :D inkább vagyok féreg mint patkány :D


19F

2011. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:

19/F

Jó esetben nem is kell kimondani semmit :):):)

2011. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: igazán odaírhattad volna,hogy tisztelet a kivételnek. Vagy még nem találkoztál ilyen lányokkal? Ha nekem tetszett egy pasi és ő nem lépett, kezdeményeztem ÉN. És én igenis aktívan teszek egy kapcsolatért, ha valaki nekem kell. Hiszen AMIT NEM FOG MEG KEZED, SZÁD HIÁBA VÁRJA. Ok, ez most nem pont ide illő példa volt, de ez is megteszi. És csak annyit szeretnék kérni, hogy ne általánosíts, mert VANNAK KIVÉTELEK. És mért bennünk, lányokban keresed a hibát? Ha annyira megérné érted, biztos kezdeményeznének. Lehet, hogy épp benned van a hiba,nem? Ügyetlen kőműves szerszámát okolja. Gondolkozz ezen egy picit. Ha kellesz valakinek, majd lép. Magamból kiindulva. És kérlek ne általánosíts.
2011. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:16


volt hozzá szerencsém :D

de olyanhoz is hogy a kis drága az 1ik haveromat azzal küldte oda hozzám hogy : kérdezd meg szeret e engem XD

majdnem össze szartam magam a röhögéstől :D már csak a haver fejét látva :D de a végeredmény jó lett XD

19F

2011. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!