Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a részeg ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a részeg ember valóban igazat mond?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni,hogy ha isztok ( nem annyit,hogy ne tudjatok magatokról,csak annyit,hogy jól érezzétek magatokat) akkor olyan dolgokat tesztek,amit egyébként is megtennétek,csak nem mertek vagy olyat,amiket egyébként soha se tennétek meg?

(Olyanokra értem ,mint pl. egy fiúnak vagy lánynak aki tetszik elmondasz dolgokat ,amit amúgy nem mernél,de igaz.

Vagy pedig mondasz dolgokat valakinek pl. hogy tetszik neked, másnap meg rájössz,hogy milyen hülyeséget mondtál,hiszen nem is igaz.)

Kort és nemet is légyszives


2011. ápr. 17. 16:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Én olyankor elmondom ha tetszik, mert nem érzem, hogy vesztenivalóm lenne és nem gondolkodom rajta ,hogy mi van ha... csak mondom és kész.

2011. ápr. 17. 17:02
 12/13 anonim ***** válasza:

hát változó.. :) volt már nekem is hogy valakinek elmondtam dolgokat amit józanul nem tettem volna tök őszintén.. de volt már hogy egy halom baromságot beszéltem, meg olyannak vallottam szerelmet aki iránt nem is érzek és nem is éreztem soha ilyesmit :) szóval hangulatfüggő. meg amúgy is van hogy az alkohol agresszívvá tesz és van hogy mindenkit szeretek olyankor...

21/L

2011. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát ez nálam attól is függ h mennyit ittam éppen :P pl. most vegyük azt h a borzasztóan jó hangulatomban általában összebeszélek mindent , olyan dolgokat is amik igazak és a pia miatt merem csak elmondani meg olyanokat is ami nagyon rejtett vágy , de nem hazugság ...

Sok érdekes sztorim van erről a szituációról még mikor csak kezdő voltam xd ma már jobban tudom türtőztetni mit beszélek az embereknek szal nem szoktam csak odamenni valakihez h: "huuuuu te nagyon bejössz ..."vagy hasonlók valakiből pl . mindig ezt váltja ki a pia valakiből meg pont fordítva h kicsit csöndesebb lesz bár ez a ritkább :P

17L

2011. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!