Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tetszik egy srác, de félek h csak 'arra' kellenék neki.

Figyelt kérdés

Nem 1 embertől hallotam h azt mondta h jól megb.szna.

Mivel 14 vagyok,semmiképpen nem mennék bele, a max nálam legalább még 2-3évig a csók,séta,kézfogás.

Hogyan derítsem ki?? Csak mert akiktől hallottam azt mondták h ne mondjam neki h tudom,mert megígérték neki h nem adják nekem tovább.Amúgy napi szinten beszélünk,és annyi idős mint én.


2011. ápr. 18. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elutasítod miután próbálkozott és megsértődik ezen, akkor biztos, hogy csak a tested akarja.
2011. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

aki(k) ilyen durván, izléstelenül, megalázó módon beszélnek egy 14 éves (gyerek)lánnyal /lányról, azokat messzire kerüld el

nagyon sokat vesz el Tőled!!!!


ha valamikor majd szeretnél részese lenni a szép, boldogító szerelemnek, az élet igazi értelmének,

akkor ezt megfogadod

2011. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!