Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? SZERELMI3SZÖG. :SS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? SZERELMI3SZÖG. :SS

Figyelt kérdés

Heló.

13éves vagyok,7.-es lány..van 2 fiú az egyik a legjobb haverom a másik pedig (szintén..)egy osztálytársam...Nemrég üvegeztünk,és az volt a feladat,h csókoljon meg engem a legjobb haverom..Jó belementünk,meert nem akartunk szemetek lenni,Rebiékkel,h nem csináljuk meg,mert ők is mindent megcsináltak.amiket mondtuk.:://

jó,megvolt..nemrég elkezdtem találkozgatni az 1ik osztálytársammal aki mindenkinek bejön,mert nagyon helyes és jófej.(L) és azt mondta,h szeretne velem járni..és megcsókolt,nagyon bírom őt de nemrég a fiúhaverom bevallotta,h ő már rég nem úgy néz rám és nem akarom őt megbántani..2évvel ezelőtt az 1ik fiuhavero mezért vesztettem el,mert nem viszonoztam h szerelmes vok belé..:S

13/L


2011. ápr. 19. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még Barbiznod kéne!
2011. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen értelmetlen szöveget...a felét nem lehet felfogni amit írtál..Inkább tanulj,hogy normális mondatokat tudj alkotni..mert ezek borzalmasak..

Erre a válsz csak ennyi lehetne

MIIIVVVVAAAAAAAAANNNNNNNNN???????????

2011. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aaaaj....:S mér nem értitek?
2011. ápr. 19. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát... egyet kell értenem az első két válaszolóval.

Szerintem ráérsz még fiúzni, éretlen vagy. (Ami nem baj egyébként, csak neked még ez korai.)

2011. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én ezt nem értem! Ti nem sírjátok vissza a régi időket mikor 16 évesen csattant el az elő csók? 13 évesen??? Borzalmas...
2011. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ó,értem az egészet.:) A kérdés az,hogy Te mit érzel? Szerelmes vagy valamelyikőjükbe? Mert ha nem, úgy nincs értelme egy kapcsolat... :S :\


Amúgy szerintem tartsd meg a barátságod mindkettővel, és iskolán kívül keress valakit magadnak. :D Az a legjobb döntés,szerintem.


16L

2011. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi 18:08..:)
2011. ápr. 19. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem kicsi szivem. Az más h helyes meg jó fej, esetleg tetszik. Amugy én kicsit gáznak tartom h üvegezésnél smárolsz pasikkal, de biztos én vagyok a maradi tizennégy éves létemre..
2011. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13...baaaaaaazdmeg-.-""" szerintem is barbiznod kéne
2011. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!