Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a folytatás?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal a bnőm buliján, a kanapén simogattuk egymást meg egymáshoz bújtunk, de csók nem volt. Hazakísért a srác éjjel, de elköszönéskor is csak két puszi volt.

Írtam neki egy üzit facebookon, hogy köszi hogyhazakísértél, meg tök jó volt dumálni, erre visszaírt hogy "bocsi hogy nem írtam vissza (tényleg nem volt netközelben) nincsmit, meg tényleg jó volt :)".

Írtam neki még egy üzenetet hogy tök jó lenne még egyszer dumálni, de 4 napja hogy arra nem írt vissza.


100%, hogy a srác nem kezdeményezne (ezt több embertől, haverjától is hallottam) mert nagyon félénk. Egyik haverjától azt a tippet kaptam hogy kezdeményezzek én.

Megböktem facebookon, ezenkivül mit csináljak?

msnre nem lép fel gyakran.


2011. ápr. 20. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
MSN? Facebook? Bökés? Üzenet? Bazz, mi lenne ha felhívnád?
2011. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést nem tetted már föl 1x?vagy vki más volt de rémesen hasonlít?:)
2011. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a bökés nem nagy cucc...és egyáltalán nem kezdeményezés. Amúgy facebookon látszik, ha fenn van és ha ez alatt a 4 nap alatt nem volt fenn, akkor várj még, ha viszont fenn volt, akkor szerintem hagyd. Ha válaszol, akkor megbeszélhettek egy talit, ott azért nagyjából láthatod hogy viselkedik veled.
2011. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző, mesélj már nekem, hol látszik, ha fent vagyok Facebookon? Mondjuk tegyük fel, hogy a chat ki van kapcsolva (mint nekem mindig).
2011. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem az összes ismerősömnek be van kapcsolva a chat..arra gondoltam, hogy látszik. Meg amúgyis ha lájkol valamit, megoszt valamit, ismerőse lesz valakinek, kiír valamit, hozzászól valaki állapotához, ez látszik, és az időpont is látszik hogy mikor tette meg, tehát igen könnyen lehet látni. Annak meg semmi értelme, hogy fenn van valaki facebookon és csak van, nem lájkol, chatel, kommentel stb..
2011. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem sokszor lájkol, vagy ír kommentet.. sőt sose :(
2011. ápr. 21. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!