Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat zavarja, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat zavarja, ha egy nő vonzódik fiús dolgok iránt?

Figyelt kérdés
Úgy mint, fegyverek és lövöldözős játékok. Mármint, hogy jobban lázba jön ezektől, mint pl. egy cipő látványától. Hozzáteszem, hogy amúgy a lány nőiesen öltözködik és viselkedik, csak a hobbija inkább ilyen jellegű... jobban érdeklik az ilyen dolgok, minden ami ezzel kapcsolatos, mint pl. a divatlapok amik egyáltalán nem vonzzák. Mit gondoltok? Ez "baj"?
2011. ápr. 21. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
engem rohadtúl nem zavar :D
2011. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEM zavar sőt kifejezetten jó :D
2011. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát lenne mivel csipkelődni :D én tuti kihasználnám
2011. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én a barátnőmmel inkább LittleBigPlanetet játszanék, mint lövöldözőset. A "jövöjdözős" szerintem nem férfias, hanem dedós. 24f
2011. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamóca. ***** válasza:

egyszer mondtam el egy srácnak hogy autószerelő akarok lenni. miután majdnem a gatyájába élvezett közölte hogy oké de miniszoknyába csináljam, úgy még esélyem is van a piacon maradáshoz:D

nem zavarja őket általában :)

2011. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még kifejezetten előnyödre is válhat.:D
2011. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavaró, bár kétségtelenül ez a ritkább, ám ezzel szerintem semmi baj nincs, sőt! :)
2011. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem minden esetben
2011. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VODKA0710 ***** válasza:

Nekem is inkább tetszik.

Érdekes lenne eggyütt végigvinni a Crysis-t :D

2011. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!