Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az ijen?

Figyelt kérdés
Van egy haverom szerelmes vagyok bele /en meleg fiu vagyok/ szoval van egy haverom szerelmes vagyok bele, van neki menyasszonya es csokolozni szokunk nem nyelves csok csak ugy szajra csok,sokat szokom ot kisegiteni penzbelileg amikor megtehetem segitek neki, ugy tud hizelegeni mint egy kisgyerek o 28 en 34 eves vagyok, rakerdeztem hogy szerelmes e belem azt mondta, hogy igen. ma is segitettem neki penzbelileg es elcsattant kket csok megint. szerintetek csak a penz vegett csinalja ezt velem? es a menyasszonya mit szolhat ha ezt megtudna? mijen ember az ijen mint a en haverom? szerethet vagy csak a penz vegett csokolozik velem? szeretkezni meg nem szeretkeztunk pedig en mar reg akarom es mondom neki. szerintetetek mijen ember az ijen?
2011. ápr. 22. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet biszex is. Remélem az, és nem ver át.
2011. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tejóóóég. Ennyi idősen azért nem ártana elővenni egy nyelvtan könyvet. Már bocs, de tragédia, ahogy írsz és fogalmazol.


A kérdésre válaszolva. Ez egyértelmű. Azért csókolgat téged, mert te adsz neki pénzt. Ezentúl próbáld meg azt, hogy nem adsz neki semmit, és akkor kiderül,hogy miért is hiteget téged. Amúgy az ilyen nem barát és nem is haver, már ne haragudj...ő csak kihasznál téged..amolyan férfi kurv@. És, hogy milyen ember az ilyen? Gusztustalan.


De te azért tehetsz némi jót. Mondjuk elmondhatnád a menyasszonyának, hogy miket szoktatok csinálni. Ez lenne a helyes. Ugyanis még nincsenek összeházasodva, így a nő eldöntheti, hogy így is hozzá akar-e menni feleségül.

2011. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen ember az olyan aki úgy se tud helyesen írni hogy pirossal alá van húzva a tévedése ? -.-

Amúgy meg nyilván való hogy csak a pénzed kell neki. Vagy máskor is hízeleg meg szájra pusziszkodtok? Ha nem az gyanús. Amúgy én a helyedbe nem élném bele magam, nyilvánvaló, hogy nem akarja elhagyni a menyasszonyát egy pasi miatt.

2011. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezt a szót, de FAKE!!!!! FAKEFAKEFAKEFAKE!!!!!
2011. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Ijen nem ember, hanem vulkánok láncolata Indonéziában.


[link]

2011. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!