Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már az új szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már az új szerelem?

Figyelt kérdés
3évig szerettem egy srácot(jártunk) és várok ráá 2 éve mert elköltöztek. Ugy éreztem ez alatt az idő alatt hogy senkibe nemtudok szerelmes lenni és mindenkit visszautasitottam. Most viszont vagy egy srác aki ahj nem tudom mit érzek. Lefogytam 2nap alatt 2kg-t, nem birok enni. Izgulok amikor találkozunk és nem ttudok aludni csak forgolódok. most akkor szerelmes vagyok?:O vagy mi ez az érzés?
2011. ápr. 23. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, én csak akkor tudok lefogyni, ha valaki nagyon nagyon érdekel... Onnan tudom, h ő igazán tetszik, h lefogyok...
2011. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te tényleg szerelmes vagy. :D:D
2011. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:D

kérekk még válaszokaaaaaat

2011. ápr. 23. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!