Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért történik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért történik velem?

Figyelt kérdés

Az van,hogy van egy fiú akit nagyon szeretek sokat szoktunk beszélni msn és ő is tudja,hogy szeretem és néha úgy érzem,hogy nem tudom mit kéne tennem és van egy gond,hogy néha télleg jól elvagyunk és néha olyan csalódás van bennem hogy borzasztó.És itt van a legnagyobb gond hogy ennek a szerelemnek a hatására kipróbáltam a cigit és az alkoholt és nagyon sokat stresszelek nagyon rossz mit lehet tenni??

L/14 rendes vállaszokat köszi!!!


2011. ápr. 24. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is ne igyál, és nem bagózz, mert akárki-akármit mondd ezek nem állnak jól egy nőnek (pláne nem egy 14 évesnek). Ha néha jól elvagytok, akkor semmi esetre sem kezdj miatta piálni meg cigizni. Szeressen meg úgy, ahogy vagy.
2011. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan miért is nem vagytok együtt? Lehet hogy az megoldaná a problémáid, persze ha nincs rá esély akkor nem.
2011. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából nemtudom miért nem vagyunk együtt,nem akar nőt de a barátságunkat se akarom ezzel elrontani mert szeretem és szerintem ő is engem de amúgy télleg egy aranyos srác az a nagy baj nemtudom merre hova micsináljak!!

Köszönöm a rendes válaszokat!:)

2011. ápr. 24. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon el kéne gondolkoznod, hogy mi lesz így veled. Én változtatnék és ebbe a változásba már nem férne bele ez az ártó kapcsolat. Ebben az esetben hallgass az eszedre.
2011. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kockáztasd a barátságot: Előbbutóbb úgyis lesz az életedbe valaki, aki fontosabb lesz a barátoknál. Így legalább lehet ő az.
2011. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is kipróbáltam nemrég a cigit, hát sz@r, szétégeti a tüdőm, alkohol meg jó de csak ritkán rúgok be és akkor se hányásig
2011. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!