Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elhatalmasodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elhatalmasodott rajtam a szerelemhiány?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,soha nem volt még kapcsolatom,pedig nem vagyok egy kis p*csa,sokak szerint szép és jófej vagyok.Most már annyira vágyok arra,hogy valaki aki a szerelmem,átöleljem,megcsókoljam.Szörnyen érzem magam,nagyon vágyok erre,az álmaimban is mindig ezt álmodom..mit csináljak? ez egy kínzó érzés,de mégis jó.(egyébként volt már szerelmem)
2011. ápr. 25. 01:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"soha nem volt még"

Komoly, mintha ez baj lenne 15 évesen... hidd el, rengetegen vannak így. Környezettől függ, lehet körülötted ez a normális, de 20 km-rel arrébb pl az a fura, ha 15 évesen valaki (csak) a fiúkkal törődik, ahelyett, hogy élvezné az életét, hobbikat találna és aktívan barátkozna. A szerelem, járás ilyenkor még csak mint mellékes dolog kéne feltűnjön. Ha szeretethiányod van, akkor ott a családod hibáztatható csak, mert nem kapsz elég figyelmet.


Ne ezzel foglalkozz, legyen belőled jó ember, jó diák, jó barát, jó családtag és ha lesz valakid, lesz a közeljövőben, egyébként meg ráérsz bőven.

2011. ápr. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy igazad van,de egyszerűen nem tehetek erről.. Nem tudom megváltoztatni az érzéseimet.. :(
2011. ápr. 25. 02:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna csak F17-ba...

Nekem is főleg már vmi beteljesült szerelem kéne van 2 kiszemeltem, de tapasztalatlanul háát nem lesz könnyű az 1.-t megszerezni. Már tanulni, sőt már vmikor filmezni animuzni, játszani, haverokkal lenni sincs olyan nagy kedvem emiatt... 22 22 28 éves uncsitesóim meg csodálkozom hogy nem őrültek még meg, 28 éves koromra hülyére drogoznám magam ha addig se sikerülne semmi:S Áh lehet bátrabbnak kellett volna lenni 9. be azzal a lánnyal... Mostani állapotnál besza.ribb voltam 1000x akkor. Nah nem baj ha nem kezdeményezek, nem lépek, nem tervezek nem is lesz semmi szal harcolok keményen és sikerül egyszer!

2011. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia vhogy hasonlóan vagyok énis:/ nagyon szar..:// esteleg nem beszélünk priviben? am hamarosan én is 15 leszek, tudom h nem eza világ legnagyobb problémája

szívesen beszélgetnék veled, mert én is így vagyok ezzel a dologgal:/

2011. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is tudom mit érzel, bár nekem volt már barátom, de é jelenleg én is nagyon szeretet hiányos vagyok, és mostanában nem igen jönnek össze a dolgok.

Lehet hogy kicsit válogatós vagy nem? velem ez a baj...

Í vagy csak nem veszed észre a felég küldött jeleket a fiúktól.

Az egyetlen tanácsom hogy legyél mindig önmagad, felszabadult , vidám és mosolyogj sokat;) És ne aggódj a szerelem előbb-utóbb mindenkire rátalál

2011. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2011. ápr. 26. 16:16
 7/11 A kérdező kommentje:
15:58 asnak.küldök privátban levelet
2011. ápr. 26. 16:17
 8/11 anonim ***** válasza:
köszi megkaptam az emailt + leírtam az msn címem:)
2011. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
gyere msnre :D :$
2011. ápr. 27. 20:36
 10/11 A kérdező kommentje:
bocsi most vettem észre h félreírtam és amúgy 14 vagyok nem 15
2011. ápr. 27. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!