Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja volt a fiúnak? Féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja volt a fiúnak? Féltékeny lett? Nagyon fontos, sok választ!

Figyelt kérdés

Ma voltam discoban,és ott volt az a srác is,aki nagyon tetszik. Eddig mindig én mentem oda neki köszönni,most ő jött. Énis a barátaimmal voltam,őis,de ha elment mellettem,akkor mélyen a szemembe nézett,és mosolygott. Amikor a színpadnál táncoltam,akkor ő felült a lépcsőkhöz,és engem nézett,holott állítólag nem tetszem neki. (Barátnőmnek mondta.) Ránéztem,nem nézett el,kb. 2x-3x,és utána odajött egy srác. Vele elkezdtem táncolni,a srác közben vissza ment hátra a haverjaihoz. Mikor lementem a barátnőmmel,őis jött utánam,pont mögöttem. Elindultam,őis azonnal. Aztán a sráccal lent nagyon jól elvoltam,táncoltam,átkarolta a derekam,stb...,és utána smároltunk. Utána felmentünk,ahol a srác volt aki bejön,és leültünk a kanapéra. Ott is 3x smároltunk,fogtuk egymás kezét,stb...,és gondolom aki bejön gyerek,az látta,hiszen szemben volt velem,vagyis majdnem. Kicsit a haverjai takarták. Utána a srác akivel smároltam lement,utána vissza jött,megfogta a derekam,és megint lement. Énis lementem,ott eltáncolgattam osztálytársammal,őis megfogta a derekam,de nem vettem észre,hogy aki bejön fiú,leült mögém,én meg tök nyugodtan táncoltam. Aztán lementem,és ott ült,és nézett. Ránéztem,nem nézett el,ez ment párszor,táncoltam akkor is nézett,mikor fent voltam a lépcsőnél,akkor is,és lent hívtam táncolni. Ingatta a fejét,mondom oké... Aztán elment,nemis köszönt,pedig mellette voltam. Féltékeny lett,vagy mi baja lett?

16L / 18F

(Bocsi hogy hosszú,de csak így lehet érteni.)


2011. ápr. 25. 05:39
 1/10 anonim ***** válasza:

minek smárolsz x sráccal mikor y jön be?


16 évesen lehetne ám több eszed.

2011. ápr. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert akivel smároltam,ő is tetszett,és most mit csináljak ha 1x nem jön oda a másik srác? Nem fogok miatta megőszülni.
2011. ápr. 25. 06:55
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Akkor oda kell menni hozzá neked, így csak egy kis had ne mondjam mi vagy:D (nem akarok az oldalon több szabályt szegni már így nem írtam le)

Te csak várod hogy a sült galamb a szádba repüljön de tenni nem akarsz semmiért semmit.Nagyon éretlen vagy.

20f

2011. ápr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De eddig mindig én mentem oda,msnen is én írok rá,és a haverjaival van.

De féltékeny volt,vagy nem? :O

És tehetek én róla hogy szeretek csókolózni? xD

2011. ápr. 25. 07:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny volt persze, most rosszat gondol rólad.Képzeld én is szeretek csókolózni még sem csinálom mindegyik lánnyal, csak amelyik kiérdemli.
2011. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cica, smárolunk?
2011. ápr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem mert odamenni dumálni veled,és ezért nem is tette.Neked kellett volna,és akkor lehet,hogy vele smároltatok volna.Különben ne izgulj,biztos találkoztok még..:)
2011. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 .Daniel. ***** válasza:
Talán féltékeny lett. Benne van a pakliban de az nem jutott eszedbe hogy normális srác és aztán azért nem köszönt mert csalódott benned és megtudta hogy lotyó vagy? Nőj fel.
2011. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lotyó,attól még mert smároltam valakivel,aki tetszett. Mellesleg...ne mondd hogy te soha nem csináltál ilyet. ;) De ha nem tetszem neki,nem értem miért néz?!
2011. ápr. 25. 09:12
 10/10 anonim ***** válasza:
De igen lotyó vagy, és mint már írtad nem is tetszel a srácnak...
2011. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!