Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illene neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illene neki kifizetnie?

Figyelt kérdés
A párommal már rég együtt vagyunk. Mikor összejöttünk, felmerült hogy fizesse-e a fogamzásgátlóm felét, de neki akkor voltak elég nagy kiadásai (nem részletezném), mondtam neki hogy ha majd ezen túl lesz, fizesse a felét, addig megoldom egyedül. Azóta helyre billent, most viszont én vagyok rosszabb anyagi helyzetben. Már mondtam neki pár hete, hogy már nem bánnám ha beszállna ő is, mert elég rosszul állok, ő meg most épp jobban. De nem adott bele. Azóta is mondtam neki többször is hogy most, hogy befizettem a számlákat, meg kiváltottam a gyógyszerem, kb. kajára sem maradt pénzem, mégsem értette a célzást. Most mondjam neki mégegyszer? Már kellemetlenül érzem magam emiatt. Hogyan adjam a tudtára? Egyébként nem szoktam magam meghívatni sehol, szerintem hülyeség ez a pasinak kell mindent fizetnie elmélet...
2011. ápr. 25. 12:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Pluszba a komoly kapcsolat nem egyenlő a közös háztartással. Ergo pont hogy ki lehet fizetni felesbe. Ez olyan mint hogy a barátom és én nem lakunk együtt, de szerettünk volna internetet. Hát felesbe vettünk egy mobilnetet. Egy hét nála egy hét nálam, mindketten jól járunk és a felét fizetjük.
2011. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Jaja tök jól jártatok, fele áron vettetek fele internetet, hát mit mondjak, okosan levágtátok a szolgáltatót:-)


Mostmár csak az a kérdés ha ahhoz a 'közös internethez' idönként más is hozzáfér ő is beszáll? Vagy neki ez egy ajándék?

Ajándék a részedről és immáron a jelenlegi pasid részéről is: "használd csak tesó" :-)


Jaj menj már, semmi dolga ezzel a pasidnak. Ha pénz kell ne a fogamzásgátló számláját tedd az orra elé, csomagold be ezt a pénzkérést valami másba. Ha egy kis eszed van.

2011. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ki más férne hozzá? Én a laptopomon használom, ő meg odahaza, de ez bonyolult, csak ő meg én használjuk, de ha jó arc vagyok akkor kölcsön adom öcsémnek arra, hogy megnézze a leveleit.
2011. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Esküdj hogy azt hiszed én a te internethozzáférésedről beszélek és hogy komolyan erre reagáltál.
2011. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Peeeeeeeeeersze hogy aztán lehülyézz.... :D Nem fogtam az adást, hogy mire akartál kilyukadni de mindegy, más véleményen vagy, oszt ennyi. Szerintem tisztább elkérni a felét a bogyesznak, mint gatyát meg cipőt vetetni vele. Én gy látom. De ez én vagyok. Te meg Te.
2011. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!