Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illene neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illene neki kifizetnie?

Figyelt kérdés
A párommal már rég együtt vagyunk. Mikor összejöttünk, felmerült hogy fizesse-e a fogamzásgátlóm felét, de neki akkor voltak elég nagy kiadásai (nem részletezném), mondtam neki hogy ha majd ezen túl lesz, fizesse a felét, addig megoldom egyedül. Azóta helyre billent, most viszont én vagyok rosszabb anyagi helyzetben. Már mondtam neki pár hete, hogy már nem bánnám ha beszállna ő is, mert elég rosszul állok, ő meg most épp jobban. De nem adott bele. Azóta is mondtam neki többször is hogy most, hogy befizettem a számlákat, meg kiváltottam a gyógyszerem, kb. kajára sem maradt pénzem, mégsem értette a célzást. Most mondjam neki mégegyszer? Már kellemetlenül érzem magam emiatt. Hogyan adjam a tudtára? Egyébként nem szoktam magam meghívatni sehol, szerintem hülyeség ez a pasinak kell mindent fizetnie elmélet...
2011. ápr. 25. 12:45
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Az elején ő hozta fel a témát, de most meg elment a füle mellett...
2011. ápr. 25. 13:27
 12/35 anonim ***** válasza:
28%

"Kívánom, hogy soha egy barátnőd se mérgezze magát hormonokkal, használj csak óvszert életed végéig.."


Mitől olcsóbb az óvszer mint ez a 7500Ft. Ha kéthavonta egyszer vagytok együtt akkor igen. 1000Ft egy 3db-os, gondolod nem vettem még életemben óvszert?

Te mit szólnál a hazaállitana a boltból de csak akkor kalandozhatnál lejjebb ha elötte átadsz 500Ft-ot? Ő vette az óvszert, szállj bele ha dugni akarsz!


Nem és nem, ezt nagyon bután csinálod. Nem kell róla ilyen szinten tudnia, ha nincs pénzed adjon, de ne a fogamzásgátló legyen erre az indok.

2011. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Másra nem kérek. Egyébként mióta együtt vagyunk, szedem a gyógyszert. Egyszer kellett óvszert húznia valami miatt, akkor azt is én adtam a kicsi kezébe... Egyébként ha rendszeresen azt használnánk, azt is feleznénk, vagyis így illene.
2011. ápr. 25. 13:35
 14/35 anonim ***** válasza:
91%

Már bocs, nagyon okos önti írogató. Vagyunk egy páran akik nem vagyunk egy kasszán a fiúkánkkal. Ergo nem fizet rám semmit.

Vagyis a gyógyszer felét nyugost kifizetheti, akkor is ha nem vagyok megszorulva.

1. Nem csak magam miatt veszem

2. Tényleg elég drága

3. Ha megkérem rá és van is pénze, hát nehogy már ennyit ne tudjon megtenni

4. Mi a jó égért csak én cipeljem a hátamon a terhet? Ne felejtsem el bevenni, fizessem ki, ha mégis gáz van én leszek a büdös kva, abortusz, kitúrják belőlem a gyereket, gyilkos leszek sokak szerint, ő meg mossa kezeit???

5. És az óvszert meg ugyanúgy felesbe lehet fizetni aranyapa. Egyszer te, egyszer ő. Ilyen pofontosan egyszerű.

6. Nekem ne vegyen ruhát cipőt, sösösö, de ami mindkettőnk érdekeit szolgálja, és ráadásul nem vicc dolog, abba igazán beteheti a kis kacsóját.

2011. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

"És az óvszert meg ugyanúgy felesbe lehet fizetni aranyapa"


Ez de jól hangzik cica. Áruld már eddig hány kalandod kérte el szex elött vagy után az óvszerpénzt? Annyi dolgod volt hogy felhúzd, szólj a tévednék.

Épp te lennél a legjobban megsértődve ha a pasi ilyennel előhozakodna.


De mit érdekel engem, csináljátok igy, a normális palikat ez a téma kifejezetten izgatja^^

2011. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Nekem pl. sosem volt egy éjszakás kalandom, de egyébként én mi már 1,5 éve együtt vagyunk, szóval nem rögtön hozakodok elő a fogamzásgátlás témával... Az első alkalommal eszembe se jutott rázúdítani, hogy figyi, add már ide a e havi bogyóm árát.
2011. ápr. 25. 15:26
 17/35 A kérdező kommentje:
egy z betű kimaradt, bocsi...
2011. ápr. 25. 15:27
 18/35 anonim ***** válasza:

14:51


Hát igazából ott a hopsza, hogy nem vagyok egy éjszakás maca. Így egy fiúkának sem kellett erre gondja legyen.

A másik, amíg szűz voltam mindig volt nálam egy óvszer hogy tuti legyen. Ja és a kapcsolatom elején is én vettem meg gondoltam rá. Asszem erről így ennyit.

2011. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

"Hát igazából ott a hopsza, hogy nem vagyok egy éjszakás maca."


Ettöl különlegesnek számítasz ha ezt igy kimondod? Kinek a szemében szeretnél különleges lenni, elég csak a sajátod vagy ezt igy előre közlöd a parnereiddel?

A többiek igen, de te nem vagy az fajta lány? Te különleges vagy?


Ugyan már, ugyanolyan vagy mint bárki más és ezt igy kijelenteni magadról ne jelentsd, hosszú még az az élet, elképzelhető hogy még megsédülsz az életben és az is hogy jól fog esni.


Azért sem jelentheted ezt ki, mert ez a partneredtől is függ hogy egy éjszakás leszel e vagy sem, nem biztos hogy újra látod (főképp hogy kéred a fogamzásgátló árát^)


De visszakanyarodva az eredeti témához, ha cipeltél magaddal óvszert mért nem kérted el az árát? Szerinted tök természetes és simán el lehet kérni, vegyen részt benne, ez is felelösség, stb, de ha ezt valóban igy gondolod miért nem kérted el? Nem értem.


Ugye azért nem keverjük össze a házasságot az egyéb viszonyokkal? Feltehetőlg itt a közös háztartás amibe belefér és természetes - sokaknak még akkor se - ennek az ilyen szintű kitárgyalása.

Temészetes hogy házasságban, közös háztartásban megtervezünk sok mindent. A szexi ruhavételtől kezdve, a fogamzásgátlón át egész a gyermek majdani egyetemi oktatásáig.

De ha ez ilyen viszony lenne akkor nem született volna meg a kérdés.

2011. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy, hogy egy db óvszer áráról beszélünk, vagy a gyógyszerről, amiből nem egy db-ot kapkodok be, ha nem akarok terhes lenni. Ráadásul mint már mindenki elmondta itt, ha gyógyszer szedése mellett valaha lefeküdnék csak egyszer valakivel, nem kérném el tőle az árát. Egy kapcsolatban ez másképp működik. Komolyan, már annyira felb.szod az agyam, nem értem hogy élhetnek ekkora hülyék ...
2011. ápr. 25. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!