Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illene neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illene neki kifizetnie?

Figyelt kérdés
A párommal már rég együtt vagyunk. Mikor összejöttünk, felmerült hogy fizesse-e a fogamzásgátlóm felét, de neki akkor voltak elég nagy kiadásai (nem részletezném), mondtam neki hogy ha majd ezen túl lesz, fizesse a felét, addig megoldom egyedül. Azóta helyre billent, most viszont én vagyok rosszabb anyagi helyzetben. Már mondtam neki pár hete, hogy már nem bánnám ha beszállna ő is, mert elég rosszul állok, ő meg most épp jobban. De nem adott bele. Azóta is mondtam neki többször is hogy most, hogy befizettem a számlákat, meg kiváltottam a gyógyszerem, kb. kajára sem maradt pénzem, mégsem értette a célzást. Most mondjam neki mégegyszer? Már kellemetlenül érzem magam emiatt. Hogyan adjam a tudtára? Egyébként nem szoktam magam meghívatni sehol, szerintem hülyeség ez a pasinak kell mindent fizetnie elmélet...
2011. ápr. 25. 12:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Valamire reagáltam nagyeszű. Mert az egyik válaszadó szerint az egy éjszakás kalandoknál milyen rossz a fiúkának, hogy ő veszi az óvszert és én meg csak tátom a micsodám.


Ez az egyik, a másik meg, hogy itt arról van szó, hogy a gyógyszert felesbe fizetni. Talán ha szemmel követed az írásaimat, észreveheted, hogy nem kizsákmányolni akarom a fiút, hanem azt, hogy ne egyedül kelljen ilyenekre költeni, szerintem ez elvárható. És az elején minek kértem volna el? Ha egy kapcsolat elmélyült, gondolom akkor ez a normális, ha szó esik erről, főleg mivel a kérdező ízt is írta, hogy a fiúkája jobban áll jelen pillanatban mint ő.


Ja és különleges vagyok, és akkor is az leszek ha netán valamiért beficc egy egy éjszakás. :)


Mellesleg nem azért nem akarok ilyet, mert bűn, meg mocsok, hanem mert hülyén érezném magam.

2011. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként a 62%-os válaszolót oltom, mielőtt bárki félreértené... Érdekes, hogy mindenki normális kommenteket küld, csak ő nem. De ne aggódjunk csajok, az ilyennek sosem lesz hosszú távú kapcsolata, mert ilyen hozzáállással az életben nem fogja senki elviselni huzamosabb ideig. Drága 62%-oskám, remélem te mindig védekezel, az ilyen ne szaporodjon!!!
2011. ápr. 25. 16:51
 23/35 anonim ***** válasza:

"Azért nem mindegy, hogy egy db óvszer áráról beszélünk, vagy a gyógyszerről, amiből nem egy db-ot kapkodok be, ha nem akarok terhes lenni."


Igazán nem akarlak összezavarni, de óvszerből sem egy kell, hanem alkalmanként egy. Tehát hogy értsd, nem használhatod fel újra, ha eddig igy tettél volna akkor nem jól csináltátok.

Példaképp, ha 25 alkalommal vagy együtt a pároddal egy hónapban akkor 25 óvszerre lesz szükség.

És hidd el nekem, az sem olcsó.


"ha gyógyszer szedése mellett valaha lefeküdnék csak egyszer valakivel, nem kérném el tőle az árát"


Végre, egy nem anyagias nő:D

Jó, de figyi, mégis mi az a hatáér mikor már elkéred?:D

Egy után nem, oks. Kettő? Öt alkalom? Esetleg még ennél is több? Tényleg ird le ezt a számot, ez érdekelne.


Nem arról szól ez a kérdés amit irtam, ha együttéltek, közös a háztartás akkor hajrá, de akkor ez nem is kérdés. Viszont ha nem akkor miért épp ezzel kellene kezdeni? Honnan jön ez a gondolat?

2011. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Egy aktushoz elég egy óvszer, ami legyen 300 Ft, egy aktus gyógyszerrel viszont minimum 2 heti adag, ami jóval több ennél (nekem 1200 Ft)... Vágod már?

Egyébként onnantól kérném a felét, mikortól látszik hogy komoly a kapcsolat, nálunk ez most az ő anyagi helyzete miatt nem teljesült eddig.

Amúgy a problémám megoldva, ma mondta h odaadja, csak elfelejtette... Nem azon agyaltam, hogy vajon mit fog szólni, csak nem szeretem az ismerőseimnek a pénz témát felhozni, nekem ez mindig nehezen ment. Barátnőmnek sem szeretem mondani hogy figyi, még lógsz...

De rajtad nem tudom magam túltenni, paréj vagy.

2011. ápr. 25. 20:59
 25/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, egyet értek veled, és szerintem hagyjad az ilyeneket......látod, hogy mindig tud új baromságot mondani és nem érti Te mit mondasz...

Különben is probléma megoldva. :D Örülök neki :D

2011. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Igen, tudom és látom... :) Mellesleg nem vicces, hogy a 62%-os már nem 62%-os ? :P Rajta kívül mindenkit felpontoztam, köszönöm a válaszokat. Ja, és jó hogy nekem ennyire normális pasim van :P :D Az ilyenek után mindig jobban megbecsülöm :D
2011. ápr. 26. 15:46
 27/35 anonim ***** válasza:

Ha már kifizette szerencsétlen pancser akkor most pendítsd meg neki a nőgyógyász árát, az sem olcsó.

Ha a megfelelő partnerre találtál rá majd kifizeti azt is.

Logikád alapján abba is be kell szállnia.


Szánalom...

2011. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Te vagy a szánalmas... Mi óvszerrel védekezünk, az sem olcsó..De nálunk fel sem merült ez a kérdés,hogy egyik félre háruljon a költsége..Egyszer ő vette, egyszer én..Mind kettőnk érdeke volt,hogy ne legyen baba. A nődokis vizsgálat meg megint más! Az egy ugyanolyan orvosi vizsgálat mint bármi más.Ha elmegy fogorvoshoz,akkor azt én sem állom neki,de miért a nő feladata lenne a fogamzásgátlás? ( Akármilyen formában)
2011. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"A nődokis vizsgálat meg megint más!"


Aztán mitől más? Az ő érdeke is hogy karban legyen tartva a nünükéd, csak a te okfejtésedet mintázom. Ha velem vitatkozol magaddal vitatkozol.


Mindenkinek a saját feladata a védekezés, ha te nem akarsz babát védekezz, épp úgy ha nem akarsz lyukas fogat akkor ápolod a szád. Ez olyan mintha arra próbálnál rávenni hogy én ápoljam a szádat.

Ha a pasi nem akar gyereket védekezzen, ha nem akar fertőzést védekezzen gumival és ne elégedjen azzal amit a nő állit hogy ő már védekezik, lehet nyugodtan. Ezt egyetlen bíróság sem fogadná el.

Például hogy értsd nekem pont mondhatnád hogy te nem vagy fertözött, védekezel a terhességtől is, ettöl még - ha nem komoly a viszony - nem fogok megbizni benned és védekezem. Mert nem akarok sem babát, sem fertőzést.

De ezért nem fogom tartani a markom, érted?


Ha már komoly a viszony, közös a háztartás akkor pedig nem értem miért kérdés ez, ez épp hogy a 100. a sorban.

2011. ápr. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

A nődoki ingyen van nagyokos. Kivétel ha neked nem felel meg a körzetedben kirendelt. Márpedig szerintem arra, hogy megkukkolja mi a stájsz odalenn, arra pont megfelel.


Úgyhogy ezt buktad tesó.

2011. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!