Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Jó az, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jó az, ha egy pasi használ parfümöt? (Persze férfi parfümöt)

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
nekem tetszik :) a barátom használ és isteni illata van :P imádom
2009. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, habár én nem szeretem, ha a barátom a nyakára fújja, mert akkor amikor a nyakát csókolgatom, én nyalom le az egészet és elég keserű. :S Így én is meg ő is a ruhára fújjuk.
2009. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen, csak ne a bőrére fújja.Nagyon naggggyon undok ízű.
2009. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem fontos hogy jó illata legyen a pasinak... a barátom mexx waterlove-ot használ. és nagggggyon szeretem :)
2009. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jon be, mert nagyon érzékeny vagyok a szagokra. Ha használ is, akkor csak mértékkel!!!!!!!!!!
2009. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyet! Vannak nagyon irritálú "illatú" férfiparfümök is, de amit a párom használ azt imádom. (sajna nem jut eszembe milyen fajta) Nem túl tolakodó, bántó, kellemes, bizsergető illat. Beindulok tőle ha megérzem:)
2009. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Barátomnak olyan illata van hogy huhuu :D egésznap tudnám szagolgatni :D.. mikor otthagyja nálam vmi felsőjét mellettem van az ágyban hogyérezzem az illatát.. mindenképpen jó , ha használ a pasi sztem.. de ha naon nem akar vagy nem tetszik a bnőjének akkor a dezodor viszont tényleg "létontosságú" :P... nem birom az izzadságszakot.. kiábrándító...:S
2009. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Persze, hogy jó de igen ahogy már mások is írták csak mértékkel és, ami még fontos, hogy tényleg ne a bőrére, ha pedig mégis oda szeretné, akkor pedig olyan testrészére amit mondjuk a barátnője nem "nyalogat"!Ugye nehéz!;)
2009. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nalam ha egy pasi nem hasznap parfumot az egy nagy minusszal jar szoval nagy negativum.szerintem mindenkeppen hasznalj parfumot a legjobb ferfi parfum amit imadok es amire begerjedek az az AQUA DI GIO :X:X:X:X
2009. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ahh, énis nagyon begerjedek ha a pasinak jó illata van :D az már nagy előny nálam, de persze csak mértékkel, egy két fújás a nyakra, vagy a kézfejre(pasiknak ott érződik a legjobban), és minden ok:) de ruhára semmiképpen ne... úgy nem fejti ki hatását az illat
2009. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!