Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy külföldi színésznőbe, milyen egyedi ajándékot küldjek neki?

Figyelt kérdés

Summer Glau-ról van szó. Eddig arra gondoltam, hogy természetesen írok egy szép levelet, összeállítok egy válogatás cd-t magyar és külföldi szerelmes dalokkal,küldök egy tollat a nevemmel ellátva (vannak ezek a névtollak),valamint egy képet magamról.


Szeret balettozni, több filmben, sorozatban is szerepel(t), valamint kipróbált egy-két harcművészetet - ennyit tudtam meg róla a neten. Aki olvas bulvármagazinokat és tud egy-két plusz infót,azt is megoszthatja: minek örülne legjobban.


Mi egyebet küldhetnék? Valami egyedit, kreatívat, maradandót, rám emlékeztetőt szeretnék. Várom tanácsaitokat, ötleteiteket.


2011. ápr. 26. 10:09
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Naná hogy tudok, középfokú angol nyelvvizsgám van! Pont az ilyen helyzetekben vehetem hasznát. Egyébként meg szintfenntartó kurzusra is járok. Az általános társalgás jól megy.


Viszont köszi a sok hasznos infót a videóról. Nem tervezem hosszúra, csak 1-2 percesre, a lányeget mondom el. Egy laptop webkamerájával veszem majd fel és akkor átkonvertálom több formátumba is, ahogy tanácsoltad.. Egy rövidke videó alapján azért mégis könnyebb megítélni valakit, mint egy kép alapján.


Azért én nagyobb esélyt látok, mert több helyen is olvasom, hogy saját kezűleg ad autogramot a rajongói levelekben lévő képekre, tehát nagy valószínűséggel kézhez kapja.

2011. ápr. 26. 23:42
 12/33 anonim ***** válasza:

Az megint egy dolog, hogy mit olvasol, és egy másik, hogy ahhoz képest mi a valóság. Nyilván barátságos, közvetlen embernek írja le minden cikk a csajt, mert ez az imázsa, nem pedig a hisztis hárpia, aki mindenkit leugat.


Még ha személyesen is írná alá a fotót, amit talán az ügynöksége visszaküld, még mindig nagyon-nagyon-NAGYON nagy a valószínűsége, hogy az általad remélt "kapcsolatból" semmi nem lesz, ha másért nem, hát a köztetek lévő X ezer km földrajzi távolság miatt.


Egyébként jobb, ha tudod, hogy a legutóbbi hírek szerint Summer barátja Cooper Reynolds Gross, 29 éves los angelesi fotós.


[link]


Ha azóta szakítottak is volna, Summer olyan körökben forog, ahol igazán nem nehéz új partnert találnia magának, szóval szerintem még mindig teljesen hiábavaló a próbálkozásod, mert kb. semmilyen módon nem reális, ill. ez már-már a monománia határát súrolja finoman, ami viszont pszichológiai eset.

2011. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Azon csodálkoztam volna, ha egy ilyen szép lánynak nem lenne barátja. Nem akarom feleségül venni csak jobban megismerkedni vele (már ha ő is akarja persze) hogy kiderüljön, valóban tetszik-e vagy csak egy "vágyálom" ahogy fogalmaztál.


Aztán ha tényleg komolyra fordulnak a dolgok, a szerelem nem ismer földrajzi határokat...


****

De az eredeti kérdésre szeretném, ha visszatérnénk, mert hamarosan megy a levél.

2011. ápr. 27. 17:04
 14/33 A kérdező kommentje:
Épp ma vettem színes borítékokat meg színes félbehajtott kartonlapokat amire majd írok, rajzolok meg képet ragasztok.
2011. ápr. 27. 17:25
 15/33 anonim ***** válasza:
valami fejlemény?
2011. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Nagyon sok minden történt az óta.


Sikerült összeállítanom egy hihetetlen kreatív és lehengerlő ajándékcsomagot névtollal, szív formájú ceruzával, saját készítésű origami virágokkal, mini pop-up képeslappal (rózsás), szerelmes dalokat tartalmazó cd-vel - melyen a videó üzenetem és contact infóm is rajta van, hogy örökre emlékezzen rám... :) . Ezt még megspékeltem az egy személyes hangvételű szerelmes levéllel melyet az egyik legszebb, csillogó tintájú illatos tollammal írtam, beleékeltem egy kis képet magamról, na meg számos szerelmes idézetet. Továbbá elküldtem egy válaszborítékot és egy képet 2 db IRC-vel, hogy visszaküldje aláírását illetve egy rövidke üzenetet.


Mondanom sem kell, hogy hosszú hetek alapos és kitartó munkája révén sikerült mindezt összeállítanom (csak a videó üzenetet 110x vettem fel, mire megfelelő lett, nem is beszélve a sok piszkozatról, zeneválogatásról - átnéztem 500 GB zenét a legfrissebbektől a legrégebbiekig, pop-rock-disco-instrumentális stílusokat - valamint a sok utazgatásról mire mindent megtaláltam.


Időközben rátaláltam a rajongói oldalára is, ahol regisztráltam és átolvastam a fórumokat. Szerencsére egyáltalán nem volt igazad (04-27 10:43), sok-sok hozzászóló bizonyította feltöltött képekkel és válaszokkal, hogy Summer lelkiismeretesen végignézi és válaszol a rajongói levelekre. Pl. itt van egy beszámoló: [link]


Minden bizonnyal elmondható, hogy a legtöbb lány mélyen meghatódna egy ilyen ajándékcsomag és levél után. Ebben tényleg benne van teljes szívem-lelkem. Így utólag úgy érzem nem volt idő és pénz pazarlás, amit lehetett azt megtettem.


Az EMS-sel 07.07-én feladott csomagom sikeresen megérkezett 07.12-én az ügynökségéhez, így biztosan kézhez kapja, elolvassa és válaszolni is fog rá, amiről majd szintén beszámolok.

2011. júl. 21. 10:38
 17/33 anonim ***** válasza:
Én azt hittem 20-éves korára kinövi ezt rég mindenki.
2011. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ha az embernek nincsenek álmai, nem hisz magában, akkor megette a fene az egészet.

A nagy átlag ilyen esetekben az, hogy esélytelen a rajongó.De miért ne lehetne kivéétel si köztük. akár a tied is.

Kívánom, hogy legyen szerencséd. ésa ha nem lesz, akkor tudj túllépni rajta.


Van valami mondás a lényeg az, hogy ha valaki nem hisz valamiben, akkor nincs is, vagy igencsak csökkent az esélye.


Várom a beszámolót, és szorítok neked!

2011. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Öcsém, egy biztos: kitartó vagy:-D.
2011. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Ja és brutál jól hangzik az ajándékod. biztos tetszeni fog neki, és meglesz a jutalmad. ha nem is szerelem, de szerintem értékelni fogja.
2011. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!