Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy külföldi színésznőbe, milyen egyedi ajándékot küldjek neki?

Figyelt kérdés

Summer Glau-ról van szó. Eddig arra gondoltam, hogy természetesen írok egy szép levelet, összeállítok egy válogatás cd-t magyar és külföldi szerelmes dalokkal,küldök egy tollat a nevemmel ellátva (vannak ezek a névtollak),valamint egy képet magamról.


Szeret balettozni, több filmben, sorozatban is szerepel(t), valamint kipróbált egy-két harcművészetet - ennyit tudtam meg róla a neten. Aki olvas bulvármagazinokat és tud egy-két plusz infót,azt is megoszthatja: minek örülne legjobban.


Mi egyebet küldhetnék? Valami egyedit, kreatívat, maradandót, rám emlékeztetőt szeretnék. Várom tanácsaitokat, ötleteiteket.


2011. ápr. 26. 10:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Jajj :( sajnálom. Én szurkoltam!

...de ugye a remény hal meg utoljára.

2012. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

nah? Van valami?


Már engem is érdekel mivel én meg Elisha Cuthbert-be vagyok szerelmes, de mivel nincs valami jó angoltudásom így hagyom, de ha neked sikerül, akkor majd én is megpróbálom. :) egyébként én azóta szeretem mióta láttam a Szüzet szüntess c. filmét, nagyon jól néz ki benne, és természetes :), igaz azóta eltelt 7 év (a film 2005-ös) de még mindig őt látom magam előtt. F/17.

2012. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Már biztosan nem érkezik semmi, de nem is baj, mert ezt az ügyet már lezártam.


Rádöbbentem arra, hogy nagy hiba volt plátói álmokat hajkurászni és tulajdonképpen csak egy idealizált karakterbe „estem bele”. De közben sok tapasztalatot szereztem a kitartásról, ajándékkészítésről, udvarlásról.


Ez a kis „kaland” azért jöhetett létre, mert eddig még nem tapasztaltam meg az igazi szerelmet. Nem tudtam, milyen is valójában tiszta szívből szeretni valakit. Hiába, erre mondják, hogy ez a legszebb érzés életünkben, amit csak megtapasztalni lehet.


Pedig végig itt volt a közelemben egy csodálatos lány, akire eddig nem szenteltem kellő figyelmet, de most egyre közelebb kerülök hozzá <3


Szóval azt tanácsolóm az ifjú Rómeóknak, hogy ne essenek bele abba a hibába, hogy minden energiájukat egy ideára fordítják, és közben nem veszik észre azt, hogy amit valójában keresnek, lehet, hogy csak egy karnyújtásra van…

2012. aug. 28. 00:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!