Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbáljak lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak lépni?

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok ugyan ennyi a fiú osztálytársam is. Búcsúba együtt mentünk a baráti körrel 5-en és akkor is mellém állt, átkarolt, és a zsebpénzét is rám költötte. Kb. fél hónapja megkérdezte hogy nem-e lenne 4puszi a köszönésünk. Suliba is tök jó elvagyunk. Én csak azt nem tudom eldönteni hogy MOST mi van, mert suliba van olyan nap nála hogy mingyá reggel oldajön pusziért, szünetbe átkarol, magához húz. Másnap alig akar puszit adni, oda se jön suliba. Ha sulin kívül találkozunk a focipályánál akkor egyből odajön és a barátait szinte nem is veszi figyelembe.Egyszer ugy nézzük egymást órán szinte elölvadunk mosolygunk, máskor meg rám se néz. Nem értem igazán, szerintetek mért csinálja ezt? Ja ám a lényeget kihagytam hogy ez a fiú nekem iszonyatosan bejön, már 5és fél éve szerelmes vok belé, és most valahogy szeretnék lépni. Igazából 3hét mulva lesz nálunk egy 6személyes sátorbuli amin 3lány 3fiú jön el közötte ez a fiú is. Ha csak arról tudnátok segítséget adni hogy ott hogy lépjek azt is megköszönném vagy mit kellene tennem. Bocsi a helyesírási hibákért siettem. És ha valami érthetetlen kérdezzetek bármiről vagy ha valamit kihagytam szerintetek.
2011. ápr. 27. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

14 évesen még igencsak kisfiú a srác, szóval ne várj tőle semmi férfias megnyilvánulást. Még bizonytalan önmagával és a lányokkal, ez abból is látszik, hogy néha kedvesen bánik veled, máskor viszont le se sz..r. Most épp azon a bizonytalan ösvényen jár, amikor már érdeklődik a lányok iránt, de még kicsit cikinek érzi, főleg a haverjai előtt, nem meri még teljesen vállalni az érzéseit.

Ha komolyan tetszik neked, meg úgy érzed, te is tetszel neki, akkor kicsit bátoríthatod, de azért ne essetek még túlzásokba, csak szépen, fokozatosan haladjatok, és akkor nagyon szép dolgokat is megélhettek együtt. Hajrá! :)

2011. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ám ez a fiú nem olyan kisfiú, most lesz 15éves és elég nagymenős tipus volt már barátnője is stb.
2011. ápr. 27. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Cöcö... az semmit nem jelent. Kisfiú az még, csak emberkedik, mert azt hiszi, ettől nagyobb lesz. Klasszikus kamaszos viselkedés.
2011. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!