Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy foglalt lány. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy foglalt lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bonyolult szitu. A lány kicsit idősebb. A pasijáról nem tudok sokat csak hogy van. A lánnyal sok közös vonásunk van.

És nagyon jófej és kedves velem. Próbálok másokkal találkozni de nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek?

20/f


2011. ápr. 28. 10:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Pasi vagy?Ha igen akkor semmi, ha nem akkor még van mit beszélnünk:D
2011. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
pasi vagyok.
2011. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor semmi:)
2011. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
miért, ha lány lennék, az min változtatna?:D
2011. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a pasija!
2011. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

86% os

mindenki tudja hogy csaj vagy, ne játsz szegény gyerekkel, csak akar egy jó kis csajt :P

2011. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mindegy, nem erről van szó, mondtam, hogy van egy két csaj körülöttem, tesztelni akartam valamit, de csak csajon lehet, mindegy, ezt csak én érthetem:)
2011. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult, hogy ment tönkre a kapcsolatom, és volt mellettem 1 srác, akivel mindent megbeszéltem. Mi a szépséghibája a dolognak? A srác bekerült a barátzónába. Ha nekem párom van, minél többet beszélek az illetővel, annál inkább csúszik be ebbe a státuszba. Azóta a srác újra próbálkozott úgy, hogy pár évig nem beszéltünk, de szegénykém megkapta tőlem, hogy számomra ő csak egy jó barátnő, semmi más.

Nem azt mondom, hogy minden lány ilyen, de az semmit nem jelent, hogy jól elbeszélgettek és sok mindenben egyet értetek. Ha a csaj közben a párját szereti csak barátnő lehetsz.

Én nem javaslom, de próbálkozni szabad, max nem jön össze. Viszont csöndben kushadni és reménykedni teljes mértékben fölösleges.

2011. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu,22 vagyok a lány is 22 éves,de van barátja,nem tudom milyen a kapcsolatuk,de a lány amikor jön melózni,mindig váltunk egy-2 mondatot,mosolyog erőteljesen néz,kacérkodik,szerintem a kémia is megvan közöttünk,kívánjuk egymást,ha legközelebb egyedül jön,nem a barátnőjével,rákérdezek,mert már 1 éve ismerem a csajszit,de csak köszöngetünk,szóval ha valaki mond valami bíztatót,annak örülnék.
2011. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
Verd ki, és nézz más után.
2011. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!