Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így az emberek?

Figyelt kérdés

A múltkor ismerkedtem, és kiderült, hogy az illető korábban egy buli után részegen lefeküdt valakivel. Mondtam neki, hogy bocsánat, de nekem a további ismerkedés így nem fog menni. És ekkor jött a teljes kiakadás, idegeskedés, harag. Hogy miért vagyok én ilyen, mit számít az az egy éjszaka. Stb.


Miért nem hajalndóak az emberek a tetteikért vállalni a következményeket is?


2011. ápr. 28. 13:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

napietus.blog.hu


Miért lenne zsák a foltját?


Amúgy meg, igen megtörténtek. És ismerkedésnél a nők 90 %-ával eljutok eddig a témáig. Hiába no, a szex nagy úr úgy tűnik.

2011. ápr. 28. 13:24
 12/29 napietus ***** válasza:
33%
szerintem Te akkor nagyon ostoba lányokkal ismerkedsz. értelmes ember nem adja ennyire ki magát egy félig idegennek, aki ezzel az információval utána aztán akár vissza is élhet. jóhogy nem a riasztókódot adja meg egyik-mássik liba ismerkedéskor...
2011. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

ma 13:26


Miért, ki mondta, hogy akkor beszélünk ilyenekről, amikor még félig idegen vagyok neki?

2011. ápr. 28. 13:27
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt még ilyen élményem, de nem hiszem, hogy elítélendő, ha egy szingli lefeküdt egy másik szinglivel, akár ittasan, akár nem.

Mondjuk én az a fajta ember vagyok, aki nem ítéli el, ha valakinek alkalmi kapcsolatra van szüksége, ha nincs tartós kapcsolata. Amíg tisztán játszik, és nem eteti a másikat azzal, hogy majd összejönnek, holott esze ágában sincs, addig szerintem nincs ezen kivetnivaló. No meg a védekezés is fontos ebben a témában.

Ennek ellenére nem hiszem, hogy szükségem lenne egyéjszakás kapcsolatra, mivel nálam a szex bensőségesebb dolog. De ettől még más lehet más véleményen. Egy nőnek is lehetnek szexuális igényei, amit kapcsolat nélkül is kielégíthet, ha megfelelően diszkréten kezeli mindkét fél a témát.

20/l

2011. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehetséges:

-vagy már eleve ezzel az infóval el akart riasztatni magától - ez sikerült neki

-vagy vedd megtiszteltetésnek, hogy volt olyan őszinte, hogy egy ilyen rá nézve nem túl hízelgő titkába beavatott téged még az elején

A 3.ráadás, hogy talán azért mondta, mert azt hitte a kis butus, hogy így nagyobb esélye lesz bevágódni nálad. Még az is lehet, hogy nem igaz.

2011. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

ma 13:32


Természetesen, igényei mindenkinek lehetnek. De ha már vannak igényei, fogadja el azt is azért, hogy van, akinek más a felfogása, és ez nem fog neki egyáltalán tetszeni.

2011. ápr. 28. 13:34
 17/29 A kérdező kommentje:

ma 13:33


Ha igez, akkor azért nem kéne, mert megtette, ha csak kitalálta, akkor meg azért nem, mert egyszerűen hazudott.

2011. ápr. 28. 13:35
 18/29 napietus ***** válasza:
33%

ja, ezt már írtam az előző kérdésednél is, hogy aki meg alkalmat ad egy férfinak arra, hogy visszautasítsa, az valamit nem jól csinál. ha ráadásul nyilvánosan kiakad, akkor meg nem tud viselkedni. valószínűleg nem tanították meg a szülei.


nem értem a gondodat egyébként. keress olyat, akinek vagy nem volt sose egyéjszakás kalandja, vagy ezt nem köti az orrodra. sok boldogságot!

2011. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

ma 13:36


Pedig alkalom számtalan volt, amikor valamilyen okból nőket visszautasítottam, ráadásul nem is gondoltak rá, hogy megtörténhet.


A dolgon egyébként már túl vagyok, csak tényleg nem értem, hogy ha egy ember tesz valamit élete egy pillanatában, amiatt miért érzi magát később rosszul.

2011. ápr. 28. 13:39
 20/29 napietus ***** válasza:
33%
"ha egy ember tesz valamit élete egy pillanatában, amiatt miért érzi magát később rosszul" mert követünk el dolgokat, amiket későb megbánunk (vagy nem. én mondjuk nem bántam meg, de nem is kürtöltem világgá). szerintem annak a lánynak a Veled való szóbaállás lesz az egyik ilyen dolog.
2011. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!