Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a családom előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a családom előtt lehetek átlátszó fehérneműben?

Figyelt kérdés
Nálunk reggelente gyakori, hogy csak bugyi-melltartóban vagyunk konyhában, ebédlőben. Anyu is szeret így lenni meg a húgom is. Nem rég vettem néhány átlátszó szexi bugyit meg melltartót, és nem tudom, hogy mit szólna a család ha abban ülnék le reggelizni. Szerintetek?
2011. ápr. 29. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16.07: azonos neműek vagytok?
2011. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi is reggelente csak bugyiban vagyunk.

Egymás előtt öltözünk.Igaz most hogy jói dő van nem hordok bugyit,így csak egy póló van rajtam reggelinél.

14L

2011. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

utolsó: xDDDD


Ez a családodtól függ. Valamennyire nálunk is "megszokott" a fehérneműben mászkálás, apa és öcskös boxerben szoktak mászkálni, én max. egy (normál)bugyi+póló kombó:D Anya szintúgy. Szóval nálunk elég fura lenne, ha úgy mennék ki reggelizni, hogy full fehérnemű, ami ráadásul átlátszik, de ezt te tudhatod, te élsz a családoddal:D

2011. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
miért furcsa a család előtt bugyiba és melltartóba lenni? a strandon idegenek előtt vagytok abba, annyi különbséggel, hogy azt bikininek hívjátok :D
2011. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pffff....elég bizarr lenne.
2011. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én szeretek felöltözni.
2011. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!