Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor bokol egy fiu egy lanynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor bokol egy fiu egy lanynak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az egyik bulin egy 30 eves srac dicsergette a hajam, a combom, azt mondta, hogy ilyen szep csaj, mint en ritka a falukban; meghogy o eddig, hogy nem ismert engem, majd elkezdett olelgetni, meg fogdosni.

18/L


2011. ápr. 29. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez már több mint bók. Idegentől még pofátlanság is. Persze kettőn áll a vásár.
2011. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor bókol ha akar valamit.... Ha fogdosott akkor valószínüleg azt akarja.... (21 éves Fiú)
2011. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amugy nem hagytam neki, hogy fogdosson, mikor elkezdett taperolni, akkor elnyomtam magamtol. Ugy ismeretlen, hogy soha nem beszeltem vele, de latasbol es nevrol ismerjum egymast, csak koszono viszonyban voltunk.
2011. ápr. 29. 14:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nem egy jól nevelt fickó!
2011. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez már bőven túl megy a bókon, konkrétan a fogdosás. Max ha barátok lennétek, és a hajad piszkálja. Szerintem csak megakart dugni,
2011. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy meg akar d*gni... Ha egy pasi buliban megjegyzéseket tesz az alakodra, combodra, az egértelműen ezt jelenti... Ha meg még fogdosott is, hát nem tudom, mégis mire gondoltál? :D:D
2011. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elotte par nappal azonban azt vettem eszre, hogy tobbszor is engem nezett; majd egyik nap az egyik ismerosen keresztul megkerdezte, hogy nem megyek vele uditozni. De ha csak d.gni akart, akkor ezek utan ne is varjam, hogy keresni fog, es akkor miert nezett engem tobbszor is, ha nem is tetszem neki?
2011. ápr. 29. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Öhm az hogy téged nézett az valószínűleg épp azt jelenti hogy tetszettél neki és biztos rád gerjedt és ezért akart megdni. Még ugyanúgy megkereshet, lehet bepróbálkozik még.
2011. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jo, csak nagyon ugy hangzott, mintha csak a testem kene neki....
2011. ápr. 29. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igazából ettől még jelentheti azt. De az hogy itt rögtön fogdoss meg a többi, hát necces.


Meg lehet most teljesen beléd van esve aztán összejöttök és jéé hirtelen már nem. Vagy kitudja,

2011. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!